Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 6 km | # | 23 km | # | 27 km | # | 44 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2042 | PETR Pavel | 1969 | --- | 1. / M40-49F | 2:23:16.8 | 0:00:00.0 | 20:32.7 | 1 | 1:06:54.2 | 3 | 1:25:07.2 | 3 | 2:13:05.7 | 3 | ||
2 | diplom | 2110 | SCHAUMAYR Günter | 1965 | Union Oepping | 1. / M50+F | 2:23:17.4 | 0:00:00.6 | 20:33.4 | 3 | 1:06:53.4 | 1 | 1:25:05.1 | 2 | 2:13:03.1 | 1 | ||
3 | diplom | 2034 | ŽÁK Jiří | 1971 | Rossignol racing team | 2. / M40-49F | 2:23:19.3 | 0:00:02.5 | 20:32.7 | 1 | 1:06:53.9 | 2 | 1:25:04.6 | 1 | 2:13:03.6 | 2 | ||
4 | diplom | 2088 | LAHER Leo | 1983 | TSU Waldmark/ St. Stefan | 1. / M30-39F | 2:28:47.8 | 0:05:31.0 | 20:34.0 | 4 | 1:07:16.8 | 4 | 1:26:15.3 | 4 | 2:17:43.5 | 4 | ||
5 | diplom | 2041 | BRÝDL Pavel | 1980 | Rossignol racing team | 2. / M30-39F | 2:31:06.3 | 0:07:49.5 | 21:02.6 | 5 | 1:10:00.6 | 5 | 1:28:45.6 | 5 | 2:19:36.1 | 5 | ||
6 | diplom | 2096 | VEJNAR Josef | 1957 | Český ski klub Vysoké na Jizer | 2. / M50+F | 2:36:23.8 | 0:13:07.0 | 21:49.8 | 7 | 1:12:13.9 | 7 | 1:31:44.2 | 7 | 2:24:47.9 | 6 | ||
7 | diplom | 2082 | HRUŠKA Jan | 1989 | Olfin Car Vella Trutnov | 1. / M19-29F | 2:37:20.6 | 0:14:03.8 | 21:50.5 | 8 | 1:11:19.3 | 6 | 1:30:48.9 | 6 | 2:25:16.8 | 7 | ||
8 | diplom | 2052 | KRÁL Ondřej | 1974 | kolín V | 3. / M40-49F | 2:38:24.8 | 0:15:08.0 | 22:19.9 | 11 | 1:12:14.2 | 8 | 1:32:03.3 | 8 | 2:26:36.2 | 8 | ||
9 | diplom | 2030 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 4. / M40-49F | 2:39:52.2 | 0:16:35.4 | 22:50.2 | 15 | 1:14:08.0 | 12 | 1:34:17.6 | 11 | 2:28:11.7 | 9 | ||
10 | diplom | 2014 | CIENIK Radovan | 1978 | KBL Martin | 3. / M30-39F | 2:41:05.6 | 0:17:48.8 | 21:49.5 | 6 | 1:13:34.4 | 9 | 1:33:50.5 | 9 | 2:29:00.9 | 10 | ||
11 | diplom | 2015 | ZNOJEMSKY Karel | 1977 | Silvini Madshus team | 4. / M30-39F | 2:41:14.3 | 0:17:57.5 | 22:17.9 | 9 | 1:13:59.1 | 11 | 1:34:10.4 | 10 | 2:29:26.2 | 11 | ||
12 | diplom | 2013 | KŘOUSTEK Martin | 1978 | SKI Skuhrov nad Bělou | 5. / M30-39F | 2:41:26.8 | 0:18:10.0 | 22:35.9 | 13 | 1:14:27.7 | 13 | 1:34:55.7 | 12 | 2:30:07.7 | 12 | ||
13 | diplom | 2087 | KOLÍN Jiří | 1978 | ČZU Praha | 6. / M30-39F | 2:41:58.7 | 0:18:41.9 | 23:00.8 | 16 | 1:14:50.2 | 14 | 1:35:08.2 | 13 | 2:30:15.0 | 13 | ||
14 | diplom | 2038 | REJZEK Martin | 1972 | ELEVEN-Eintracht Brunschweig | 5. / M40-49F | 2:44:53.0 | 0:21:36.2 | 22:19.5 | 10 | 1:13:58.3 | 10 | 1:35:48.8 | 14 | 2:32:50.8 | 14 | ||
15 | diplom | 2109 | HUMENBERGER Max | 1961 | Union Oepping | 3. / M50+F | 2:45:10.3 | 0:21:53.5 | 23:02.2 | 17 | 1:16:12.0 | 18 | 1:36:54.7 | 17 | 2:33:16.5 | 15 | ||
16 | diplom | 2012 | ZIKMUND Zdeněk | 1967 | Glede team Bedřichov | 6. / M40-49F | 2:45:57.3 | 0:22:40.5 | 22:31.4 | 12 | 1:15:15.6 | 15 | 1:36:26.1 | 15 | 2:33:32.9 | 16 | ||
17 | diplom | 2006 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 4. / M50+F | 2:46:22.9 | 0:23:06.1 | 23:03.9 | 18 | 1:16:13.7 | 19 | 1:37:02.4 | 18 | 2:34:21.5 | 17 | ||
18 | diplom | 2022 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 7. / M40-49F | 2:49:29.4 | 0:26:12.6 | 23:04.4 | 19 | 1:16:11.4 | 17 | 1:36:53.4 | 16 | 2:36:55.0 | 18 | ||
19 | diplom | 2073 | KUCERA Jan | 1977 | Kladiva Pardubice | 7. / M30-39F | 2:49:35.0 | 0:26:18.2 | 23:17.5 | 20 | 1:16:14.5 | 20 | 1:37:26.8 | 19 | 2:36:56.2 | 19 | ||
20 | diplom | 2027 | BLAŽEK David | 1990 | Ski Nordic Marianske Lazne | 2. / M19-29F | 2:50:11.6 | 0:26:54.8 | 24:53.4 | 37 | 1:18:39.6 | 23 | 1:40:30.9 | 23 | 2:37:47.0 | 20 | ||
21 | diplom | 2103 | EIBENSTEINER Arnold | 1985 | RLC-Sterngartl | 8. / M30-39F | 2:50:36.3 | 0:27:19.5 | 24:32.6 | 32 | 1:20:11.8 | 29 | 1:41:22.5 | 25 | 2:37:51.9 | 21 | ||
22 | diplom | 2055 | TEPLY Robin | 1967 | Pha | 8. / M40-49F | 2:51:30.7 | 0:28:13.9 | 23:45.2 | 21 | 1:18:23.5 | 22 | 1:39:33.3 | 21 | 2:38:33.3 | 22 | ||
23 | diplom | 2040 | BARTOŠ Vítězslav | 1958 | Ski klub Wunsiedel | 5. / M50+F | 2:52:38.3 | 0:29:21.5 | 23:45.6 | 22 | 1:18:23.1 | 21 | 1:40:06.2 | 22 | 2:39:27.4 | 23 | ||
24 | diplom | 2021 | LUDVÍK Petr | 1972 | ETRIATLON | 9. / M40-49F | 2:53:09.5 | 0:29:52.7 | 24:04.8 | 27 | 1:18:50.4 | 24 | 1:40:43.7 | 24 | 2:40:27.2 | 24 | ||
25 | diplom | 2020 | ZÁRYBNICKÝ Aleš | 1974 | Silvini Madshus team | 10. / M40-49F | 2:53:40.8 | 0:30:24.0 | 24:05.8 | 28 | 1:19:54.5 | 27 | 1:42:44.0 | 27 | 2:41:20.7 | 25 | ||
26 | diplom | 2062 | GROMUS Daniel | 1978 | HO Rýmařov | 9. / M30-39F | 2:56:09.6 | 0:32:52.8 | 24:56.9 | 38 | 1:20:47.1 | 34 | 1:43:06.6 | 31 | 2:43:17.4 | 27 | ||
27 | diplom | 2106 | ENZENHOFER Matthias | 1994 | Su Raika Zwettl | 3. / M19-29F | 2:57:18.1 | 0:34:01.3 | 22:36.7 | 14 | 1:15:32.9 | 16 | 1:39:25.8 | 20 | 2:42:29.3 | 26 | ||
28 | diplom | 2057 | RABIŇÁK Martin | 1979 | ČS Ski Team | 10. / M30-39F | 2:58:00.4 | 0:34:43.6 | 25:05.4 | 39 | 1:22:02.1 | 38 | 1:44:01.8 | 36 | 2:44:59.9 | 28 | ||
29 | diplom | 2102 | MODERBACHER Thomas | 1967 | zanoni-LLteam | 11. / M40-49F | 2:58:39.3 | 0:35:22.5 | 24:24.3 | 31 | 1:20:35.8 | 31 | 1:43:43.0 | 32 | 2:46:09.6 | 32 | ||
30 | diplom | 2114 | BAUER Gerhard | 1968 | --- | 12. / M40-49F | 2:58:59.7 | 0:35:42.9 | 23:46.4 | 23 | 1:18:51.2 | 25 | 1:41:50.7 | 26 | 2:45:28.1 | 29 | ||
31 | diplom | 2076 | KAŠŠE Tomáš | 1985 | Monroe Czechia | 11. / M30-39F | 2:59:04.3 | 0:35:47.5 | 24:40.6 | 34 | 1:20:20.2 | 30 | 1:43:01.6 | 30 | 2:45:37.3 | 30 | ||
32 | diplom | 2016 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 13. / M40-49F | 2:59:26.9 | 0:36:10.1 | 23:55.1 | 24 | 1:21:03.5 | 36 | 1:43:45.1 | 33 | 2:45:42.0 | 31 | ||
33 | diplom | 2010 | PAVEL Jan | 1969 | Hlásná Třebaň | 14. / M40-49F | 3:01:35.7 | 0:38:18.9 | 24:42.4 | 35 | 1:20:40.4 | 32 | 1:44:00.6 | 35 | 2:48:01.1 | 34 | ||
34 | diplom | 2092 | HOLIK Bernd | 1968 | Ski Club Heidelbe | 15. / M40-49F | 3:01:44.0 | 0:38:27.2 | 25:45.2 | 44 | 1:23:36.3 | 41 | 1:46:20.5 | 40 | 2:48:33.3 | 36 | ||
35 | diplom | 2018 | HÖLZL Wolfgang | 1969 | TSV Regen | 16. / M40-49F | 3:01:50.5 | 0:38:33.7 | 24:21.4 | 30 | 1:19:59.4 | 28 | 1:42:48.4 | 28 | 2:47:33.3 | 33 | ||
36 | diplom | 2017 | TEPLÝ Ondřej | 1976 | Ski team Herálec | 12. / M30-39F | 3:02:05.6 | 0:38:48.8 | 24:43.2 | 36 | 1:22:01.1 | 37 | 1:45:27.5 | 38 | 2:48:29.0 | 35 | ||
37 | diplom | 2032 | ZDVIHAL Lukáš | 1977 | Lipnoman | 13. / M30-39F | 3:02:16.3 | 0:38:59.5 | 24:19.5 | 29 | 1:20:46.7 | 33 | 1:43:56.6 | 34 | 2:48:44.6 | 37 | ||
38 | diplom | 2025 | VENTA Vladimír | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 14. / M30-39F | 3:02:16.8 | 0:39:00.0 | 23:58.5 | 25 | 1:19:52.8 | 26 | 1:42:59.4 | 29 | 2:49:03.0 | 38 | ||
39 | diplom | 2024 | KRAUSOVÁ Darina | 1974 | Cykloklub Nový Jičín | 1. / W40-49F | 3:03:21.5 | 0:40:04.7 | 25:22.7 | 40 | 1:23:19.8 | 40 | 1:46:58.6 | 41 | 2:49:44.0 | 39 | ||
40 | diplom | 2035 | BLAHNA Petr | 1950 | Olfincar-Vella Trutnov | 6. / M50+F | 3:03:53.3 | 0:40:36.5 | 24:40.0 | 33 | 1:22:18.3 | 39 | 1:46:10.0 | 39 | 2:50:19.4 | 40 | ||
41 | diplom | 2069 | ZOLD Štefan | 1962 | KARLOVY VARY | 7. / M50+F | 3:04:48.4 | 0:41:31.6 | 27:38.1 | 54 | 1:25:25.1 | 46 | 1:49:18.9 | 46 | 2:51:18.7 | 41 | ||
42 | diplom | 2028 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Velká Hled'sebe | 8. / M50+F | 3:05:55.5 | 0:42:38.7 | 23:59.0 | 26 | 1:20:49.8 | 35 | 1:45:19.6 | 37 | 2:51:42.2 | 42 | ||
43 | diplom | 2104 | NIHMERVOLL Albert | 1956 | RLC-Sterngartl | 9. / M50+F | 3:06:32.6 | 0:43:15.8 | 25:35.3 | 42 | 1:24:39.8 | 43 | 1:48:55.9 | 44 | 2:53:02.3 | 44 | ||
44 | diplom | 2075 | FRELICH Martin | 1971 | KOOPERATIVA | 17. / M40-49F | 3:06:41.3 | 0:43:24.5 | 26:17.5 | 46 | 1:25:17.8 | 45 | 1:48:55.4 | 43 | 2:52:22.3 | 43 | ||
45 | diplom | 2053 | STEINER David | 1981 | Praha 22 | 15. / M30-39F | 3:08:21.0 | 0:45:04.2 | 27:36.5 | 53 | 1:28:00.7 | 51 | 1:52:54.7 | 51 | 2:54:58.0 | 45 | ||
46 | diplom | 2068 | SEEMAN Tomáš | 1968 | Medicína Praha | 18. / M40-49F | 3:10:17.5 | 0:47:00.7 | 25:42.1 | 43 | 1:24:52.2 | 44 | 1:48:51.7 | 42 | 2:55:55.9 | 46 | ||
47 | diplom | 2007 | ČEŠNER Vladimír | 1958 | Odolena Voda | 10. / M50+F | 3:12:10.5 | 0:48:53.7 | 28:40.2 | 64 | 1:28:21.4 | 52 | 1:52:46.0 | 50 | 2:58:33.6 | 47 | ||
48 | diplom | 2039 | HANNSMANN Leo | 1964 | PH KOVO RECYCLING CHEB | 11. / M50+F | 3:13:32.4 | 0:50:15.6 | 25:34.3 | 41 | 1:24:38.7 | 42 | 1:49:15.2 | 45 | 2:58:41.9 | 48 | ||
49 | diplom | 2108 | PECHEK Vladimír | 1957 | Vlasenice | 12. / M50+F | 3:14:06.8 | 0:50:50.0 | 26:22.9 | 49 | 1:25:38.2 | 47 | 1:50:40.9 | 47 | 2:59:44.4 | 49 | ||
50 | diplom | 2005 | HRDLIČKA Marcel | 1972 | BRANDÝS NAD LABEM | 19. / M40-49F | 3:16:16.5 | 0:52:59.7 | 26:18.3 | 47 | 1:26:37.1 | 48 | 1:52:08.8 | 49 | 3:01:47.9 | 52 | ||
51 | diplom | 2084 | HAAS Jan | 1984 | Highlanders Trutnov | 16. / M30-39F | 3:16:38.4 | 0:53:21.6 | 26:10.5 | 45 | 1:26:57.6 | 49 | 1:51:56.8 | 48 | 3:01:08.3 | 50 | ||
52 | diplom | 2091 | FERSTL Sepp | 1964 | --- | 13. / M50+F | 3:16:50.8 | 0:53:34.0 | 26:30.9 | 50 | 1:28:25.2 | 53 | 1:54:28.4 | 53 | 3:01:11.7 | 51 | ||
53 | diplom | 2029 | PIPEK Jan | 1982 | VŠSK MFF UK | 17. / M30-39F | 3:17:26.5 | 0:54:09.7 | 28:10.6 | 59 | 1:30:56.8 | 56 | 1:55:37.4 | 55 | 3:03:01.7 | 53 | ||
54 | diplom | 2037 | KEUSCH Gerold | 1977 | Amstetten | 18. / M30-39F | 3:18:32.4 | 0:55:15.6 | 28:53.6 | 66 | 1:31:17.1 | 58 | 1:57:01.5 | 57 | 3:04:02.9 | 54 | ||
55 | diplom | 2001 | KŘÍŽ Petr | 1970 | Praha 13 | 20. / M40-49F | 3:18:32.7 | 0:55:15.9 | 26:21.5 | 48 | 1:27:24.6 | 50 | 1:53:36.0 | 52 | 3:05:10.0 | 56 | ||
56 | diplom | 2101 | SVOBODA Miroslav | 1977 | PAKOBYLKA team | 19. / M30-39F | 3:19:07.8 | 0:55:51.0 | 28:44.4 | 65 | 1:31:43.5 | 60 | 1:57:26.0 | 58 | 3:05:21.0 | 58 | ||
57 | diplom | 2077 | NAXEROVÁ Jana | 1966 | USK CS Plzeň | 2. / W40-49F | 3:19:10.7 | 0:55:53.9 | 27:54.4 | 58 | 1:31:00.3 | 57 | 1:56:12.5 | 56 | 3:05:08.6 | 55 | ||
58 | diplom | 2089 | WESSIAK Walther | 1941 | ATV Graz | 14. / M50+F | 3:19:48.3 | 0:56:31.5 | 27:40.4 | 55 | 1:31:45.0 | 61 | 1:57:30.9 | 60 | 3:05:20.9 | 57 | ||
59 | diplom | 2083 | CHEJNOVSKÁ Anna | 1991 | VŠSK MFF UK | 1. / W19-29F | 3:21:07.7 | 0:57:50.9 | 28:36.8 | 62 | 1:34:01.7 | 66 | 1:59:07.9 | 61 | 3:07:00.2 | 59 | ||
60 | diplom | 2061 | LOMOZ Jan | 1960 | Chrudim | 15. / M50+F | 3:21:13.2 | 0:57:56.4 | 28:19.5 | 60 | 1:31:20.5 | 59 | 1:59:12.8 | 62 | 3:07:52.7 | 62 | ||
61 | diplom | 2113 | LIŠKA Lukáš | 1976 | Lipnoman | 20. / M30-39F | 3:21:53.2 | 0:58:36.4 | 28:20.9 | 61 | 1:34:57.8 | 67 | 2:01:06.7 | 65 | 3:07:50.6 | 61 | ||
62 | diplom | 2031 | KALVODA Jan | 1977 | PRAHA 1 | 21. / M30-39F | 3:22:01.8 | 0:58:45.0 | 26:55.5 | 51 | 1:29:49.0 | 55 | 1:57:26.4 | 59 | 3:07:25.3 | 60 | ||
63 | diplom | 2118 | ZIMOLA Petr | 1992 | --- | 4. / M19-29F | 3:24:04.7 | 1:00:47.9 | 28:38.7 | 63 | 1:33:21.6 | 64 | 2:01:06.0 | 64 | 3:09:44.0 | 64 | ||
64 | diplom | 2094 | ŠÍMA Jan | 1970 | TJ MotorČ.Budějovice | 21. / M40-49F | 3:24:22.2 | 1:01:05.4 | 27:16.9 | 52 | 1:29:30.4 | 54 | 1:55:26.8 | 54 | 3:08:08.0 | 63 | ||
65 | diplom | 2115 | KOCOURKOVÁ Aneta | 1983 | Neox | 1. / W30-39F | 3:26:21.3 | 1:03:04.5 | 29:25.2 | 68 | 1:33:22.8 | 65 | 1:59:22.6 | 63 | 3:10:47.7 | 65 | ||
66 | diplom | 2059 | TUKA Miroslav | 1968 | SK HIP | 22. / M40-49F | 3:28:10.7 | 1:04:53.9 | 30:20.7 | 73 | 1:37:15.4 | 72 | 2:03:34.4 | 68 | 3:12:57.7 | 66 | ||
67 | diplom | 2086 | KOMORA Fero | 1970 | HRADEC KRÁLOVÉ | 23. / M40-49F | 3:30:58.9 | 1:07:42.1 | 31:04.3 | 74 | 1:39:06.9 | 73 | 2:06:58.6 | 71 | 3:16:25.2 | 69 | ||
68 | diplom | 2054 | BÖNISCH Radek | 1977 | Skanska | 22. / M30-39F | 3:31:02.8 | 1:07:46.0 | 29:43.4 | 72 | 1:36:07.4 | 68 | 2:03:49.3 | 69 | 3:16:22.5 | 68 | ||
69 | diplom | 2063 | DOLEŽAL Jiří | 1959 | Factor Bike Team | 16. / M50+F | 3:31:08.8 | 1:07:52.0 | 29:42.3 | 71 | 1:36:09.6 | 69 | 2:03:13.1 | 67 | 3:15:46.1 | 67 | ||
70 | diplom | 2107 | SKLENÁŘ Petr | 1969 | --- | 24. / M40-49F | 3:36:21.3 | 1:13:04.5 | 29:08.9 | 67 | 1:37:14.9 | 71 | 2:07:21.6 | 72 | 3:21:03.0 | 70 | ||
71 | diplom | 2064 | HOLÝ Luděk | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 23. / M30-39F | 3:36:37.9 | 1:13:21.1 | 27:41.2 | 56 | 1:33:08.0 | 63 | 2:02:49.2 | 66 | 3:21:05.8 | 71 | ||
72 | diplom | 2095 | ZLÁMALÍK Jaromír | 1956 | TJ MotorČ.Budějovice | 17. / M50+F | 3:40:06.2 | 1:16:49.4 | 29:38.2 | 69 | 1:39:13.2 | 74 | 2:07:25.1 | 73 | 3:23:46.8 | 72 | ||
73 | diplom | 2079 | WINKLER Pavel | 1973 | Jachtklub Toušeň | 25. / M40-49F | 3:46:05.3 | 1:22:48.5 | 27:47.3 | 57 | 1:32:02.2 | 62 | 2:04:20.7 | 70 | 3:30:43.6 | 73 | ||
74 | diplom | 2067 | FLIEGL Miroslav | 1954 | PSK UNION PRAHA | 18. / M50+F | 3:51:02.9 | 1:27:46.1 | 29:39.4 | 70 | 1:36:35.4 | 70 | 2:07:25.9 | 74 | 3:32:15.3 | 74 | ||
75 | diplom | 2090 | BEIER Andreas | 1959 | Bergwacht Tambach | 19. / M50+F | 3:54:39.3 | 1:31:22.5 | 33:08.6 | 78 | 1:46:08.8 | 75 | 2:16:15.2 | 75 | 3:37:43.0 | 75 | ||
76 | diplom | 2004 | VALVE Reino | 1947 | Helsinki | 20. / M50+F | 3:55:02.7 | 1:31:45.9 | 35:03.0 | 80 | 1:53:08.8 | 79 | 2:23:24.7 | 79 | 3:39:14.7 | 76 | ||
77 | diplom | 2081 | SLIWKA Zenon | 1979 | PRAHA 4 | 24. / M30-39F | 3:57:22.0 | 1:34:05.2 | 32:40.1 | 75 | 1:46:25.2 | 76 | 2:17:17.4 | 76 | 3:39:37.7 | 77 | ||
78 | diplom | 2056 | HELÁN Martin | 1982 | True Winners! | 25. / M30-39F | 3:59:35.0 | 1:36:18.2 | 32:51.1 | 77 | 1:49:08.4 | 77 | 2:21:24.2 | 77 | 3:43:43.2 | 78 | ||
79 | diplom | 2023 | FARSKÝ Štefan | 1946 | Dom srdca Martin | 21. / M50+F | 4:06:59.7 | 1:43:42.9 | 34:21.8 | 79 | 1:53:42.7 | 80 | 2:27:19.3 | 80 | 3:49:36.2 | 79 | ||
80 | diplom | 2093 | KLECZEK Pavel | 1956 | Silvini Madshus | 22. / M50+F | 4:10:38.2 | 1:47:21.4 | 32:44.7 | 76 | 1:49:39.1 | 78 | 2:23:07.0 | 78 | 3:51:51.0 | 80 | ||
81 | diplom | 2066 | KVĚTOVÁ Markéta | 1961 | PRAHA 4 | 1. / W50+F | 4:30:55.1 | 2:07:38.3 | 35:19.4 | 81 | 2:02:02.0 | 81 | 2:39:24.3 | 81 | 4:11:08.5 | 81 | ||
82 | diplom | 2060 | HARTLOVÁ Vladislava | 1959 | SK HIP | 2. / W50+F | 4:33:20.2 | 2:10:03.4 | 36:33.8 | 82 | 2:02:03.2 | 82 | 2:39:25.2 | 82 | 4:14:16.3 | 82 | ||
--- | 2003 | HARJU Erkki | 1947 | Espoo | . / M50+F | DNF | --- | 35:04.5 | --- | 1:53:04.6 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2009 | BORDENAVE Alexandre | 1975 | KAYSERSBERG | . / M40-49F | DNF | --- | 40:31.4 | --- | 2:15:50.3 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2033 | TENGLER Karel | 1957 | SKI Nordic Mar. Lázně | . / M50+F | DNF | --- | 25:00.4 | --- | 1:23:12.5 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2036 | LEHNERT Heiko | 1965 | Skiteam Grün-Weiß Pirna | . / M50+F | DNF | --- | 26:11.1 | --- | 1:30:17.3 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2058 | PEŠKAŘ Petr | 1973 | ČS Jihozápadní Čechy | . / M40-49F | DNF | --- | 37:09.5 | --- | 2:22:34.8 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2065 | ZÁVESKÝ Michal | 1971 | ŘEVNICE | . / M40-49F | DNF | --- | 30:06.0 | --- | 1:44:56.6 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2070 | BRÁDLER Lukáš | 1978 | PRAHA 5 | . / M30-39F | DNF | --- | 28:52.3 | --- | 1:42:51.8 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2071 | SCHRAMM Olaf | 1966 | Atsv-Gebirge | . / M40-49F | DNF | --- | 31:05.9 | --- | 1:43:34.6 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2072 | LOŠŤÁKOVÁ Ivana | 1977 | Sokol Hřivice | . / W30-39F | DNF | --- | 33:57.9 | --- | 1:55:04.8 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2080 | CHOTĚBOR Tomáš | 1972 | SP KOLO LOAP HAMAX | . / M40-49F | DNF | --- | 31:24.8 | --- | 1:39:16.3 | --- | 2:07:32.0 | --- | --- | --- | |||
--- | 2105 | SCHWERZ Markus | 1973 | SU Bad Leonfelden | . / M40-49F | DNF | --- | 24:23.2 | --- | 1:25:10.1 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2116 | ŠTEFAN Jiří | 1981 | Lázně Bělohrad | . / M30-39F | DNF | --- | 23:00.1 | --- | 1:17:43.1 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2002 | TUMA Zdenek | 1960 | KPMG Running Club | . / M50+F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2019 | BRAŠNA Michal | 1981 | Spartak Klenčí | . / M30-39F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2051 | VANÍČEK Libor | 1971 | Praha 4 Kunratice | . / M40-49F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2085 | BALÍK Martin | 1970 | Cream Team | . / M40-49F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2117 | VODIČKA Petr | 1963 | Skinordic Mar.Lázně | . / M50+F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |