Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 254 | ŠRETR Radek | 1982 | Yoko Team | 1. / M30-39 | 2:39:47.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 326 | VEJNAR Josef | 1957 | ČSK Vysoké n/Jizerou | 1. / M50-59 | 2:53:58.3 | 0:14:10.7 | ||
3 | diplom | 201 | HRUŠKA Jan | 1989 | Olfic Car-Vella Trutnov | 1. / M19-29 | 2:56:49.0 | 0:17:01.4 | ||
4 | diplom | 206 | KUBINA Šimon | 1995 | HSK BENECKO | 2. / M19-29 | 2:59:04.5 | 0:19:16.9 | ||
5 | diplom | 209 | MIKULE Ondřej | 1988 | CYKLOTRENINK.com | 3. / M19-29 | 3:01:03.6 | 0:21:16.0 | ||
6 | diplom | 221 | KASMAN Peter | 1982 | MKL Kremnica | 2. / M30-39 | 3:01:28.3 | 0:21:40.7 | ||
7 | diplom | 236 | MARHOUN Petr | 1981 | VŠSK MFF UK | 3. / M30-39 | 3:03:02.9 | 0:23:15.3 | ||
8 | diplom | 273 | KALINA David | 1974 | SKP MAJÁK Jablonec n/N. | 1. / M40-49 | 3:06:53.7 | 0:27:06.1 | ||
9 | diplom | 295 | VEBER Josef | 1975 | LK Tatran Chodov | 2. / M40-49 | 3:08:48.9 | 0:29:01.3 | ||
10 | diplom | 280 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 3. / M40-49 | 3:09:53.8 | 0:30:06.2 | ||
11 | diplom | 299 | ZIKMUND Zdeněk | 1967 | SK LOB Nová Paka | 4. / M40-49 | 3:11:15.3 | 0:31:27.7 | ||
12 | diplom | 234 | ŠINKOVSKÝ Roman | 1976 | HSK cycling team | 4. / M30-39 | 3:11:58.4 | 0:32:10.8 | ||
13 | diplom | 276 | KLEINER Robert | 1966 | Granfondo | 5. / M40-49 | 3:13:42.8 | 0:33:55.2 | ||
14 | diplom | 289 | ŠIMEK Pavel | 1971 | CYKLOTRENINK.com | 6. / M40-49 | 3:13:51.1 | 0:34:03.5 | ||
15 | diplom | 329 | VALENTA Michal | 1962 | Dveře- Zbraně a Střelivo VRCHLABÍ | 2. / M50-59 | 3:14:48.9 | 0:35:01.3 | ||
16 | diplom | 330 | MÜLLER Martin | 1962 | --- | 3. / M50-59 | 3:16:24.9 | 0:36:37.3 | ||
17 | diplom | 259 | ČIČMANEC Luděk | 1977 | Jarní tání | 5. / M30-39 | 3:16:28.2 | 0:36:40.6 | ||
18 | diplom | 224 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO ŠKROVÁD | 6. / M30-39 | 3:17:57.0 | 0:38:09.4 | ||
19 | diplom | 294 | VALEŠ Josef | 1975 | TANVALD | 7. / M40-49 | 3:18:15.2 | 0:38:27.6 | ||
20 | diplom | 298 | ZELBA Tomáš | 1969 | HRADEC KRÁLOVÉ | 8. / M40-49 | 3:18:15.9 | 0:38:28.3 | ||
21 | diplom | 223 | KOLAJA Jan | 1981 | Sportchallenge | 7. / M30-39 | 3:19:02.8 | 0:39:15.2 | ||
22 | diplom | 269 | ČESENEK Zbyšek | 1968 | Spartak Police nad Metují | 9. / M40-49 | 3:19:23.8 | 0:39:36.2 | ||
23 | diplom | 282 | MIKULA Miroslav | 1968 | IRON STARS Beroun | 10. / M40-49 | 3:19:32.4 | 0:39:44.8 | ||
24 | diplom | 210 | ŠTROBL Luboš | 1990 | Nové Město na Moravě | 4. / M19-29 | 3:20:26.3 | 0:40:38.7 | ||
25 | diplom | 233 | MACHÁČEK Lukáš | 1979 | HOVRCH | 8. / M30-39 | 3:20:26.8 | 0:40:39.2 | ||
26 | diplom | 297 | ZÁRYBNICKÝ Aleš | 1974 | Silvini Madshus team | 11. / M40-49 | 3:21:03.9 | 0:41:16.3 | ||
27 | diplom | 389 | BÖHMOVÁ Eva | 1983 | VSK ElektroČVUT Praha | 1. / W19+ | 3:22:01.4 | 0:42:13.8 | ||
28 | diplom | 257 | TANCIBUDEK Jan | 1985 | --- | 9. / M30-39 | 3:23:12.3 | 0:43:24.7 | ||
29 | diplom | 293 | TEPLY Robin | 1967 | Rob | 12. / M40-49 | 3:23:13.4 | 0:43:25.8 | ||
30 | diplom | 243 | POLÁK David | 1981 | Praha 4 Libuš | 10. / M30-39 | 3:24:13.7 | 0:44:26.1 | ||
31 | diplom | 323 | TIŠER Robert | 1962 | SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM | 4. / M50-59 | 3:28:28.9 | 0:48:41.3 | ||
32 | diplom | 255 | MATURA Marek | 1979 | --- | 11. / M30-39 | 3:30:30.0 | 0:50:42.4 | ||
33 | diplom | 270 | ETRYCH Tomáš | 1973 | TJ ZENTIVA | 13. / M40-49 | 3:31:49.9 | 0:52:02.3 | ||
34 | diplom | 202 | POLÁK Petr | 1986 | KVS Praha | 5. / M19-29 | 3:32:03.0 | 0:52:15.4 | ||
35 | diplom | 211 | DOLEŽAL Lukáš | 1979 | VRCHLABÍ | 12. / M30-39 | 3:32:47.9 | 0:53:00.3 | ||
36 | diplom | 231 | GABLA Martin | 1976 | Boot camp | 13. / M30-39 | 3:33:08.0 | 0:53:20.4 | ||
37 | diplom | 296 | WOLF David | 1972 | MTB TEAM PŘÍCHOVICE | 14. / M40-49 | 3:34:26.8 | 0:54:39.2 | ||
38 | diplom | 283 | NOVOTNÝ Jiří | 1971 | Kateřinky | 15. / M40-49 | 3:35:34.0 | 0:55:46.4 | ||
39 | diplom | 215 | HAAS Jan | 1984 | Highlanders VH fitness | 14. / M30-39 | 3:37:26.3 | 0:57:38.7 | ||
40 | diplom | 240 | NOVÝ Lukáš | 1976 | Žižkovský tygři | 15. / M30-39 | 3:38:06.0 | 0:58:18.4 | ||
41 | diplom | 322 | ŠIRŮČEK Jaromír | 1962 | ARECO SKI HK | 5. / M50-59 | 3:38:22.6 | 0:58:35.0 | ||
42 | diplom | 287 | ROZSYPAL Vladislav | 1970 | STS Chvojkovice Brod | 16. / M40-49 | 3:39:08.9 | 0:59:21.3 | ||
43 | diplom | 232 | LISEC Tomáš | 1981 | CK Slavoj Terezín | 16. / M30-39 | 3:42:55.1 | 1:03:07.5 | ||
44 | diplom | 301 | DLAB Ladislav | 1970 | --- | 17. / M40-49 | 3:43:08.1 | 1:03:20.5 | ||
45 | diplom | 350 | JELÍNEK Milan | 1955 | Horolezci Hodkovice | 1. / M60+ | 3:44:22.0 | 1:04:34.4 | ||
46 | diplom | 333 | MARTÍNEK Jan | 1963 | TK Vyšehrad Praha | 6. / M50-59 | 3:46:23.3 | 1:06:35.7 | ||
47 | diplom | 342 | ŠLÉGR Jiří | 1954 | SK AUTOREST | 2. / M60+ | 3:46:26.8 | 1:06:39.2 | ||
48 | diplom | 216 | HOLKUP Tom | 1979 | Lokomotiva Stříškov | 17. / M30-39 | 3:48:33.2 | 1:08:45.6 | ||
49 | diplom | 319 | POLZ Roman | 1963 | BRS Team SH | 7. / M50-59 | 3:51:05.4 | 1:11:17.8 | ||
50 | diplom | 266 | BLOUDEK Petr | 1972 | ČZU | 18. / M40-49 | 3:54:13.0 | 1:14:25.4 | ||
51 | diplom | 207 | KUŽEL Martin | 1986 | HO Excentric Trutnov | 6. / M19-29 | 3:55:20.9 | 1:15:33.3 | ||
52 | diplom | 372 | LOSKOTOVÁ Daniela | 1976 | PRAHA 5 | 2. / W19+ | 3:56:10.0 | 1:16:22.4 | ||
53 | diplom | 317 | PEK Miroslav | 1958 | --- | 8. / M50-59 | 3:59:04.6 | 1:19:17.0 | ||
54 | diplom | 220 | JUŘICA Jan | 1982 | PRAHA | 18. / M30-39 | 4:01:29.4 | 1:21:41.8 | ||
55 | diplom | 307 | MAREK Tomáš | 1971 | SK Tenis Třebechovice | 19. / M40-49 | 4:02:52.6 | 1:23:05.0 | ||
56 | diplom | 312 | BULANDR Marek | 1962 | DGP | 9. / M50-59 | 4:03:13.1 | 1:23:25.5 | ||
57 | diplom | 226 | KOPAL David | 1983 | LS Brno | 19. / M30-39 | 4:03:54.2 | 1:24:06.6 | ||
58 | diplom | 260 | ŠUBRT Vladimír | 1976 | --- | 20. / M30-39 | 4:04:16.3 | 1:24:28.7 | ||
59 | diplom | 241 | PEŠTA Marek | 1981 | Záhuby | 21. / M30-39 | 4:05:08.3 | 1:25:20.7 | ||
60 | diplom | 325 | VÁVRA Martin | 1963 | ČZU Praha | 10. / M50-59 | 4:05:32.1 | 1:25:44.5 | ||
61 | diplom | 365 | KOMZÁKOVÁ Lucie | 1982 | HO ŠKROVÁD | 3. / W19+ | 4:05:42.3 | 1:25:54.7 | ||
62 | diplom | 318 | PLOCEK Jíří | 1963 | face sport | 11. / M50-59 | 4:06:36.2 | 1:26:48.6 | ||
63 | diplom | 311 | BĚLKA Jan | 1963 | Veslařský klub Smíchov | 12. / M50-59 | 4:09:49.2 | 1:30:01.6 | ||
64 | diplom | 304 | HORKÝ Jiří | 1969 | --- | 20. / M40-49 | 4:10:51.1 | 1:31:03.5 | ||
65 | diplom | 277 | KOMORA Fero | 1970 | HRADEC KRÁLOVÉ | 21. / M40-49 | 4:12:59.3 | 1:33:11.7 | ||
66 | diplom | 205 | KROUPA Štěpán | 1975 | HISPORT Team | 22. / M40-49 | 4:14:14.7 | 1:34:27.1 | ||
67 | diplom | 334 | ŠTROBL Luboš | 1959 | Nové Město na Moravě | 13. / M50-59 | 4:15:17.4 | 1:35:29.8 | ||
68 | diplom | 242 | POKOJNÝ Peter | 1977 | PRAHA | 22. / M30-39 | 4:15:44.1 | 1:35:56.5 | ||
69 | diplom | 340 | TAUCHMAN Miloš | 1953 | SK LOB Nová Paka | 3. / M60+ | 4:16:24.2 | 1:36:36.6 | ||
70 | diplom | 268 | CERNOHOUS Marek | 1966 | PRAHA 4 | 23. / M40-49 | 4:18:24.8 | 1:38:37.2 | ||
71 | diplom | 237 | MATULA Martin | 1979 | VK Slavoj Litoměřice | 23. / M30-39 | 4:18:34.1 | 1:38:46.5 | ||
72 | diplom | 335 | DRBOHLAV Zbyněk | 1960 | alpamayo | 14. / M50-59 | 4:19:48.6 | 1:40:01.0 | ||
73 | diplom | 274 | KALINA Ivan | 1972 | BIKESPORT-HK | 24. / M40-49 | 4:20:14.8 | 1:40:27.2 | ||
74 | diplom | 288 | SODOMKA Viktor | 1971 | HRADEC KRÁLOVÉ | 25. / M40-49 | 4:20:15.2 | 1:40:27.6 | ||
75 | diplom | 249 | VENTA Vladimír | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 24. / M30-39 | 4:22:17.2 | 1:42:29.6 | ||
76 | diplom | 208 | HANČ Přemysl | 1986 | TJ Ski Rudník | 7. / M19-29 | 4:22:17.3 | 1:42:29.7 | ||
77 | diplom | 345 | MARTINEC Jan | 1951 | --- | 4. / M60+ | 4:22:59.1 | 1:43:11.5 | ||
78 | diplom | 251 | KEINDL Petr | 1976 | --- | 25. / M30-39 | 4:23:58.3 | 1:44:10.7 | ||
79 | diplom | 213 | ĎUK Jan | 1981 | hisport | 26. / M30-39 | 4:24:19.0 | 1:44:31.4 | ||
80 | diplom | 306 | TROJAN Michal | 1974 | Horolezci Hodkovice | 26. / M40-49 | 4:25:04.8 | 1:45:17.2 | ||
81 | diplom | 316 | DRBOHLAV Antonín | 1988 | Slavie | 8. / M19-29 | 4:25:39.2 | 1:45:51.6 | ||
82 | diplom | 250 | BRAŠNA Michal | 1981 | Spartak Klenčí | 27. / M30-39 | 4:25:50.0 | 1:46:02.4 | ||
83 | diplom | 364 | JEŘÁBKOVÁ Kristyna | 1978 | Horní Branná | 4. / W19+ | 4:26:10.4 | 1:46:22.8 | ||
84 | diplom | 331 | BOUKAL Josef | 1962 | JILEMNICE | 15. / M50-59 | 4:27:06.3 | 1:47:18.7 | ||
85 | diplom | 244 | TREJBAL Michal | 1982 | SKP Mladá Boleslav | 28. / M30-39 | 4:30:25.6 | 1:50:38.0 | ||
86 | diplom | 252 | VLNAS Martin | 1981 | SK Slavia Praha | 29. / M30-39 | 4:30:28.3 | 1:50:40.7 | ||
87 | diplom | 305 | JELÍNEK Marek | 1974 | Bike007 | 27. / M40-49 | 4:31:21.2 | 1:51:33.6 | ||
88 | diplom | 300 | ŘEHŮREK Jaromír | 1971 | --- | 28. / M40-49 | 4:33:37.9 | 1:53:50.3 | ||
89 | diplom | 275 | KIRCHNER Robert | 1973 | BRATISLAVA | 29. / M40-49 | 4:36:08.6 | 1:56:21.0 | ||
90 | diplom | 248 | TOMÍČEK Pavel | 1977 | Kerteam | 30. / M30-39 | 4:38:07.4 | 1:58:19.8 | ||
91 | diplom | 361 | DUDOVÁ Magda | 1965 | SUP Liberec | 5. / W19+ | 4:38:08.1 | 1:58:20.5 | ||
92 | diplom | 222 | KERVITCER Jan | 1978 | PRAHA | 31. / M30-39 | 4:38:22.1 | 1:58:34.5 | ||
93 | diplom | 315 | DUDA Michal | 1964 | SUP Librerec | 16. / M50-59 | 4:40:08.1 | 2:00:20.5 | ||
94 | diplom | 272 | HERZÁN Jiří | 1969 | Sokol Černilov | 30. / M40-49 | 4:43:13.4 | 2:03:25.8 | ||
95 | diplom | 343 | JECH Jan | 1955 | --- | 5. / M60+ | 4:50:19.1 | 2:10:31.5 | ||
96 | diplom | 253 | SAMEŠ Vojtěch | 1983 | Sk Janské Lázně | 32. / M30-39 | 4:54:37.3 | 2:14:49.7 | ||
97 | diplom | 219 | JELÍNEK Petr | 1982 | True Winners | 33. / M30-39 | 4:54:55.5 | 2:15:07.9 | ||
98 | diplom | 303 | BARTOLOMĚJEV Pavel | 1972 | KERTEAM-Olymp Praha | 31. / M40-49 | 4:58:39.9 | 2:18:52.3 | ||
99 | diplom | 341 | WOHANKA Pavel | 1945 | Spartak Beranka | 6. / M60+ | 5:01:41.6 | 2:21:54.0 | ||
100 | diplom | 388 | CHRPOVÁ Slávka | 1978 | Cykloturistika | 6. / W19+ | 5:02:09.0 | 2:22:21.4 |