DATUM : | 17.2.2019 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 7 km | # | 21 km | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1103 | GNÜCHTEL Justin | 2000 | SV Stützengrün | 1. / MK15-29 | 0:55:38.5 | 0:00:00.0 | 17:10.4 | 2 | 0:51:50.4 | 2 | ||
2 | 1091 | MÜLLER Niklas | 2000 | VfB Schöneck | 2. / MK15-29 | 0:55:47.3 | 0:00:08.7 | 17:07.9 | 1 | 0:51:50.2 | 1 | ||
3 | 1018 | NOVOTNÝ Viktor | 1982 | Rossignol racing team | 1. / MK30-39 | 0:59:53.3 | 0:04:14.7 | 18:07.1 | 4 | 0:55:36.7 | 3 | ||
4 | 1019 | SCHREIER Michel | 1997 | Fischer Racing Team / SV Stützengrün | 3. / MK15-29 | 0:59:56.8 | 0:04:18.2 | 18:06.1 | 3 | 0:55:39.4 | 4 | ||
5 | 1151 | MEYER Olaf | 1973 | SC NORWEGER Annaberg | 1. / MK40-49 | 1:01:21.8 | 0:05:43.2 | 18:40.1 | 7 | 0:56:56.9 | 5 | ||
6 | 1092 | REICHELT Arvid | 2002 | SK DD Niedersedlitz | 4. / MK15-29 | 1:01:29.1 | 0:05:50.5 | 18:39.6 | 6 | 0:57:04.4 | 6 | ||
7 | 1118 | PROKHOROV Segey | 1980 | --- | 2. / MK30-39 | 1:02:17.1 | 0:06:38.5 | 18:44.6 | 8 | 0:57:42.0 | 7 | ||
8 | 1140 | ŠMAUS Antonín | 2000 | GLEDE Team | 5. / MK15-29 | 1:02:50.6 | 0:07:12.0 | 18:12.4 | 5 | 0:58:18.7 | 8 | ||
9 | 1016 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1. / MK50-59 | 1:03:03.4 | 0:07:24.8 | 19:05.1 | 9 | 0:58:32.2 | 9 | ||
10 | 1023 | HAVEL Lukáš | 1974 | Olfin Car Ski Team | 2. / MK40-49 | 1:03:03.6 | 0:07:25.0 | 19:10.9 | 10 | 0:58:35.2 | 10 | ||
11 | 1086 | PICURA Adam | 2000 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / MK15-29 | 1:03:21.1 | 0:07:42.5 | 19:20.1 | 12 | 0:58:39.7 | 11 | ||
12 | 1132 | KUNZ Ronald | 1978 | --- | 3. / MK40-49 | 1:04:10.1 | 0:08:31.5 | 19:11.6 | 11 | 0:59:16.4 | 12 | ||
13 | 1057 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 4. / MK40-49 | 1:04:44.8 | 0:09:06.2 | 19:41.9 | 17 | 1:00:10.0 | 15 | ||
14 | 1042 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1955 | SKP Kornspitz Jablonec | 1. / MK60+ | 1:04:46.8 | 0:09:08.2 | 19:51.9 | 19 | 1:00:08.2 | 14 | ||
15 | 1020 | SCHICKER Tim | 1990 | SV Burkhardtsgrün | 7. / MK15-29 | 1:04:49.6 | 0:09:11.0 | 19:23.4 | 13 | 1:00:03.7 | 13 | ||
16 | 1012 | RICHTER Philipp | 1999 | --- | 8. / MK15-29 | 1:04:56.3 | 0:09:17.7 | 20:00.1 | 20 | 1:00:27.2 | 16 | ||
17 | 1025 | HOLUB Petr | 1966 | Kasper-Swix Team | 2. / MK50-59 | 1:05:29.1 | 0:09:50.5 | 19:34.1 | 16 | 1:00:37.2 | 17 | ||
18 | 1007 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 3. / MK50-59 | 1:05:39.1 | 0:10:00.5 | 19:30.1 | 14 | 1:00:39.9 | 18 | ||
19 | 1126 | KLÍMA Jan | 1982 | LK Jasan Aš | 3. / MK30-39 | 1:07:48.1 | 0:12:09.5 | 20:09.4 | 22 | 1:02:38.5 | 19 | ||
20 | 1073 | PRÁŠEK Adam | 1999 | Kasper - Swix team | 9. / MK15-29 | 1:07:52.3 | 0:12:13.7 | 19:33.1 | 15 | 1:02:38.5 | 19 | ||
21 | 1017 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 5. / MK40-49 | 1:08:17.3 | 0:12:38.7 | 19:44.1 | 18 | 1:03:01.0 | 21 | ||
22 | 1108 | RICHTER Norman | 1988 | SV Großwaltersdorf | 4. / MK30-39 | 1:08:23.1 | 0:12:44.5 | 20:34.9 | 24 | 1:03:18.0 | 22 | ||
23 | 1111 | NEUBER Jens | 1971 | --- | 6. / MK40-49 | 1:08:29.3 | 0:12:50.7 | 20:04.4 | 21 | 1:03:19.2 | 23 | ||
24 | 1093 | SIKORSKI Cedric | 2003 | Tsv Leuna | 10. / MK15-29 | 1:08:50.3 | 0:13:11.7 | 21:07.1 | 31 | 1:03:45.5 | 24 | ||
25 | 1080 | KITTEL Marek | 1990 | Mercedes-Benz Atomic Salomon team | 11. / MK15-29 | 1:09:31.8 | 0:13:53.2 | 20:44.4 | 26 | 1:04:23.7 | 25 | ||
26 | 1134 | SVATOŠ Václav | 1986 | --- | 5. / MK30-39 | 1:09:41.6 | 0:14:03.0 | 20:32.4 | 23 | 1:04:29.0 | 27 | ||
27 | 1028 | SEMMLER Georg | 1993 | SV Großwaltersdorf | 12. / MK15-29 | 1:09:59.3 | 0:14:20.7 | 20:37.1 | 25 | 1:04:27.5 | 26 | ||
28 | 1027 | PRUNER Petr | 1982 | SPORTICUS team | 6. / MK30-39 | 1:10:40.6 | 0:15:02.0 | 20:55.9 | 28 | 1:05:22.0 | 28 | ||
29 | 1113 | LANGER Jens | 1964 | --- | 4. / MK50-59 | 1:10:40.8 | 0:15:02.2 | 21:00.9 | 30 | 1:05:30.7 | 30 | ||
30 | 1107 | KÖNIG Philipp | 1983 | SV Schönheide e.V. | 7. / MK30-39 | 1:11:04.1 | 0:15:25.5 | 20:59.4 | 29 | 1:05:29.2 | 29 | ||
31 | 1013 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski nordic Mariánské Lázně | 5. / MK50-59 | 1:11:44.8 | 0:16:06.2 | 20:53.6 | 27 | 1:06:01.5 | 31 | ||
32 | 1031 | MALÝ Jan | 1973 | ELEVEN RUN TEAM | 7. / MK40-49 | 1:11:57.9 | 0:16:19.3 | 21:07.4 | 32 | 1:06:18.5 | 32 | ||
33 | 1065 | WITKE Thomas | 1965 | DRESDEN | 6. / MK50-59 | 1:12:31.1 | 0:16:52.5 | 21:12.9 | 33 | 1:06:55.0 | 33 | ||
34 | 1021 | MAJER Jan | 1973 | Silvini Madshus team | 8. / MK40-49 | 1:12:43.8 | 0:17:05.2 | 21:29.1 | 34 | 1:07:17.7 | 34 | ||
35 | 1124 | JANSTA Josef | 1974 | --- | 9. / MK40-49 | 1:12:57.6 | 0:17:19.0 | 21:38.1 | 38 | 1:07:21.7 | 35 | ||
36 | 1033 | DUBA Peter | 1954 | SV Tanne Thalheim | 2. / MK60+ | 1:13:17.1 | 0:17:38.5 | 22:32.1 | 53 | 1:07:35.5 | 36 | ||
37 | 1139 | KOLOVRAT Jiří | 1969 | LK Slovan K. Vary | 7. / MK50-59 | 1:13:21.8 | 0:17:43.3 | 22:07.9 | 45 | 1:07:52.5 | 37 | ||
38 | 1060 | VOLDŘICH Petr | 1958 | TJ Praga | 3. / MK60+ | 1:13:29.8 | 0:17:51.2 | 21:59.7 | 43 | 1:07:56.5 | 38 | ||
39 | 1045 | CIBULKA Petr | 1976 | AUTHOR MASTERS | 10. / MK40-49 | 1:14:07.3 | 0:18:28.8 | 21:31.1 | 35 | 1:08:22.0 | 40 | ||
40 | 1145 | KRAUS Vladislav | 1963 | --- | 8. / MK50-59 | 1:14:10.1 | 0:18:31.5 | 21:33.9 | 37 | 1:08:09.7 | 39 | ||
41 | 1104 | GAŠEK Matouš | 2004 | LK Slovan K. Vary z.s. | 13. / MK15-29 | 1:14:26.3 | 0:18:47.8 | 21:43.6 | 39 | 1:08:28.7 | 41 | ||
42 | 1072 | NOVÁK Karel | 1994 | LK Slovan Karlovy Vary | 14. / MK15-29 | 1:14:32.4 | 0:18:53.8 | 22:04.4 | 44 | 1:08:58.2 | 42 | ||
43 | 1129 | HÖFER Veit | 1972 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 11. / MK40-49 | 1:14:54.3 | 0:19:15.8 | 22:08.9 | 46 | 1:09:06.5 | 43 | ||
44 | 1070 | GRILLE Günter | 1954 | --- | 4. / MK60+ | 1:15:03.6 | 0:19:25.0 | 22:31.1 | 52 | 1:09:20.8 | 45 | ||
45 | 1077 | SCHOLZ Torsten | 1970 | Fahrrad Grille Bockau | 12. / MK40-49 | 1:15:05.6 | 0:19:27.0 | 22:32.7 | 54 | 1:09:19.7 | 44 | ||
46 | 1011 | HOLÝ Vladimír | 1976 | --- | 13. / MK40-49 | 1:15:32.6 | 0:19:54.0 | 21:50.9 | 40 | 1:09:56.7 | 47 | ||
47 | 1130 | DÖHLER Uwe | 1964 | VfL Wildenfels | 9. / MK50-59 | 1:16:03.1 | 0:20:24.5 | 22:14.1 | 47 | 1:09:55.2 | 46 | ||
48 | 1064 | NOVÁK Jan | 1983 | --- | 8. / MK30-39 | 1:16:22.4 | 0:20:43.8 | 22:23.4 | 49 | 1:10:24.2 | 50 | ||
49 | 1008 | KRÁKORA Petr | 1970 | Kasper Swix Team | 14. / MK40-49 | 1:16:23.1 | 0:20:44.5 | 21:58.6 | 42 | 1:10:07.2 | 48 | ||
50 | 1110 | NEUBER Johannes | 2001 | --- | 15. / MK15-29 | 1:16:31.4 | 0:20:52.8 | 22:24.4 | 50 | 1:10:19.5 | 49 | ||
51 | 1122 | KOŠINA Tobiáš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 16. / MK15-29 | 1:17:06.6 | 0:21:28.0 | 21:33.4 | 36 | 1:10:50.7 | 51 | ||
52 | 1116 | SLAVÍČEK Jan | 1984 | Forbidden | 9. / MK30-39 | 1:17:45.4 | 0:22:06.8 | 23:01.6 | 57 | 1:11:59.0 | 53 | ||
53 | 1121 | KULHÁNEK Ondra | 2004 | LK Slovan K.Vary | 17. / MK15-29 | 1:18:01.6 | 0:22:23.0 | 22:30.9 | 51 | 1:12:02.0 | 54 | ||
54 | 1078 | PANENKA Ondřej | 1980 | RK Trója | 10. / MK30-39 | 1:18:02.6 | 0:22:24.0 | 21:57.6 | 41 | 1:11:37.3 | 52 | ||
55 | 1040 | SÝKORA Jan | 1975 | USK CS Plzeň | 15. / MK40-49 | 1:18:56.6 | 0:23:18.0 | 22:15.1 | 48 | 1:12:31.7 | 55 | ||
56 | 1049 | PAUL Roman | 1973 | --- | 16. / MK40-49 | 1:19:01.9 | 0:23:23.3 | 23:28.2 | 59 | 1:13:01.5 | 58 | ||
57 | 1149 | KULE Martin | 1975 | Pupkani KV | 17. / MK40-49 | 1:19:06.9 | 0:23:28.3 | 23:28.6 | 60 | 1:12:51.0 | 56 | ||
58 | 1029 | SMETANKA Aleš | 1976 | Ski Team Jinočany | 18. / MK40-49 | 1:19:10.4 | 0:23:31.8 | 23:27.4 | 58 | 1:13:12.2 | 59 | ||
59 | 1034 | ČAJČÍK Karel | 1957 | Yacht Pardubice | 5. / MK60+ | 1:19:28.1 | 0:23:49.5 | 23:30.1 | 62 | 1:13:24.7 | 60 | ||
60 | 1061 | ZAYDLAR Tomáš | 1986 | Kasper - Swix team | 11. / MK30-39 | 1:20:14.4 | 0:24:35.8 | 22:55.1 | 55 | 1:12:55.5 | 57 | ||
61 | 1039 | ŠIMEK Tomáš | 1963 | FEL Praha | 10. / MK50-59 | 1:20:20.6 | 0:24:42.0 | 23:29.6 | 61 | 1:14:03.0 | 62 | ||
62 | 1153 | KAMPF Steffen | 1963 | --- | 11. / MK50-59 | 1:20:22.4 | 0:24:43.8 | 22:59.1 | 56 | 1:13:37.0 | 61 | ||
63 | 1036 | LENC Jaroslav | 1979 | --- | 19. / MK40-49 | 1:21:25.9 | 0:25:47.3 | 23:31.2 | 63 | 1:15:06.7 | 63 | ||
64 | 1026 | DVOŘÁK František | 1947 | --- | 6. / MK60+ | 1:21:33.9 | 0:25:55.3 | 23:52.1 | 64 | 1:15:18.0 | 64 | ||
65 | 1117 | JAROŠ Pavel | 1964 | LK Slovan K. Vary | 12. / MK50-59 | 1:21:41.9 | 0:26:03.3 | 24:01.6 | 65 | 1:15:25.0 | 65 | ||
66 | 1037 | DAUBNER Torsten | 1964 | LAC Erdgas Chemnitz | 13. / MK50-59 | 1:22:19.6 | 0:26:41.0 | 24:39.1 | 71 | 1:15:44.2 | 66 | ||
67 | 1015 | PETRŽELA Pavel | 1963 | Kasper Swix Team | 14. / MK50-59 | 1:22:30.1 | 0:26:51.5 | 24:25.9 | 69 | 1:15:57.7 | 67 | ||
68 | 1035 | HOLÝ Luděk | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 20. / MK40-49 | 1:24:03.6 | 0:28:25.0 | 24:22.6 | 67 | 1:17:20.2 | 68 | ||
69 | 128 | WOHLRAB Jan | 1973 | VSC Klingenthal | 21. / MK40-49 | 1:24:52.5 | 0:29:13.9 | 24:24.1 | 68 | 1:18:13.7 | 70 | ||
70 | 1082 | KUJÍČEK Michal | 1979 | BK Spořice | 22. / MK40-49 | 1:24:52.9 | 0:29:14.3 | 25:14.4 | 78 | 1:18:10.2 | 69 | ||
71 | 1006 | URBAN Michael | 1959 | Team Slow | 7. / MK60+ | 1:24:59.4 | 0:29:20.8 | 24:40.1 | 72 | 1:18:31.2 | 71 | ||
72 | 1148 | JANOVSKÝ Miloslav | 1974 | Merklín | 23. / MK40-49 | 1:25:14.4 | 0:29:35.8 | 25:50.4 | 82 | 1:18:35.7 | 72 | ||
73 | 1047 | PETERKA František | 1949 | Sokol Troja | 8. / MK60+ | 1:25:26.1 | 0:29:47.5 | 25:14.4 | 79 | 1:19:00.2 | 73 | ||
74 | 1098 | NOVÁČEK Jan | 1968 | LK Slovan Karlovy Vary | 15. / MK50-59 | 1:26:29.9 | 0:30:51.3 | 24:22.1 | 66 | 1:19:01.2 | 74 | ||
75 | 1094 | CIPRYS František | 1981 | LK Slovan Karlovy Vary | 12. / MK30-39 | 1:27:28.9 | 0:31:50.3 | 25:06.2 | 77 | 1:20:17.7 | 76 | ||
76 | 1056 | PĚNKAVA Milan | 1973 | Ski nordic Mariánské Lázně | 24. / MK40-49 | 1:27:34.6 | 0:31:56.0 | 24:58.9 | 73 | 1:20:12.2 | 75 | ||
77 | 1058 | KŘÍŽ Radim | 1977 | Penta Sport Team | 25. / MK40-49 | 1:28:52.6 | 0:33:14.0 | 25:30.4 | 81 | 1:22:05.7 | 77 | ||
78 | 1079 | NOVOTNÝ Pavel | 1976 | HK VYŠEHRAD | 26. / MK40-49 | 1:30:13.6 | 0:34:35.1 | 25:03.6 | 74 | 1:22:33.5 | 78 | ||
79 | 1090 | KUJICEK Tomas | 1975 | Bezecky klub sporice | 27. / MK40-49 | 1:31:11.4 | 0:35:32.8 | 27:21.1 | 86 | 1:23:57.2 | 79 | ||
80 | 1074 | KEPRT Josef | 1957 | Kola Hnízdil Kadan | 9. / MK60+ | 1:32:39.4 | 0:37:00.8 | 27:04.9 | 84 | 1:25:07.8 | 80 | ||
81 | 1114 | BERGER Filip | 1972 | Pupkani K.Vary | 28. / MK40-49 | 1:33:21.9 | 0:37:43.3 | 28:08.6 | 93 | 1:26:04.8 | 81 | ||
82 | 1087 | MOKRUSCH Rudolf | 1969 | --- | 16. / MK50-59 | 1:33:36.2 | 0:37:57.6 | 27:25.4 | 87 | 1:26:06.0 | 82 | ||
83 | 1109 | SCHMIDT Mathias | 1970 | RSV Chemnitz | 29. / MK40-49 | 1:33:46.4 | 0:38:07.8 | 27:04.1 | 83 | 1:26:14.0 | 84 | ||
84 | 1133 | DUŠEK Vladimír | 1951 | HS Měděnec | 10. / MK60+ | 1:33:47.2 | 0:38:08.6 | 27:42.9 | 88 | 1:26:06.8 | 83 | ||
85 | 1100 | KOVÁČ Štěpán | 2005 | LK Slovan K. Vary z.s. | 18. / MK15-29 | 1:34:30.4 | 0:38:51.8 | 25:28.4 | 80 | 1:28:15.5 | 90 | ||
86 | 1105 | ŠTĚRBA Marek | 2004 | LK Slovan K. Vary z.s. | 19. / MK15-29 | 1:34:30.9 | 0:38:52.3 | 25:05.6 | 75 | 1:28:07.8 | 87 | ||
87 | 1101 | KOLLÁR Nikola | 2004 | LK Slovan K. Vary z.s. | 20. / MK15-29 | 1:34:31.9 | 0:38:53.3 | 25:05.6 | 75 | 1:28:14.3 | 89 | ||
88 | 1081 | KAPLAN Vladimír | 1971 | FK Peruc | 30. / MK40-49 | 1:34:43.2 | 0:39:04.6 | 28:29.6 | 94 | 1:27:14.8 | 85 | ||
89 | 1048 | SEMÍK Jan | 1965 | USK Praha | 17. / MK50-59 | 1:35:35.4 | 0:39:56.8 | 27:07.6 | 85 | 1:27:31.0 | 86 | ||
90 | 1143 | MATOUŠEK Marek | 1979 | --- | 31. / MK40-49 | 1:36:17.4 | 0:40:38.8 | 28:05.1 | 92 | 1:28:08.3 | 88 | ||
91 | 1152 | WEISS Reiner | 1952 | --- | 11. / MK60+ | 1:38:01.4 | 0:42:22.8 | 27:45.9 | 89 | 1:29:38.8 | 91 | ||
92 | 1154 | RÜDIGER Jens | 1960 | --- | 18. / MK50-59 | 1:38:25.7 | 0:42:47.1 | 27:51.9 | 91 | 1:29:45.8 | 92 | ||
93 | 1088 | VELÍK Libor | 1966 | USK Ústí nad Labem | 19. / MK50-59 | 1:38:57.4 | 0:43:18.8 | 24:38.6 | 70 | 1:31:42.8 | 95 | ||
94 | 1002 | KUČERA Radek | 1972 | --- | 32. / MK40-49 | 1:39:34.4 | 0:43:55.8 | 28:29.6 | 94 | 1:31:13.3 | 94 | ||
95 | 1050 | HRADECKÝ Jaroslav | 1963 | OK Doksy | 20. / MK50-59 | 1:39:44.2 | 0:44:05.6 | 27:49.4 | 90 | 1:30:58.0 | 93 | ||
96 | 1112 | PETRÁK Milan | 1961 | Refil | 21. / MK50-59 | 1:41:47.4 | 0:46:08.8 | 30:04.7 | 98 | 1:33:07.0 | 96 | ||
97 | 1142 | STAIGER Zdeněk | 1970 | Strejkové | 33. / MK40-49 | 1:42:26.7 | 0:46:48.1 | 28:51.9 | 96 | 1:34:10.8 | 97 | ||
98 | 1055 | HARTMAN Aleš | 1965 | USK Praha | 22. / MK50-59 | 1:42:52.2 | 0:47:13.6 | 28:56.6 | 97 | 1:34:16.8 | 98 | ||
99 | 1014 | FORNER Ulf | 1969 | --- | 23. / MK50-59 | 1:46:19.7 | 0:50:41.1 | 37:28.4 | 113 | 1:37:27.0 | 99 | ||
100 | 1044 | STOKLASA Roman | 1971 | AKD | 34. / MK40-49 | 1:48:23.0 | 0:52:44.4 | 32:03.9 | 101 | 1:39:15.8 | 100 |