DATUM : | 16.2.2020 | MÍSTO : | Boží Dar v Krušných horách |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.Mezičas | # | 2.Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2067 | ELIÁŠ David | 2005 | Ski Sokol Stachy | 1. / Muži | 0:44:24.6 | 0:00:00.0 | 17:01.3 | 1 | 0:33:24.5 | 1 | ||
2 | diplom | 2069 | ULLMANN TIMO | 2005 | SV Stützengrün | 2. / Muži | 0:47:22.1 | 0:02:57.5 | 17:55.3 | 2 | 0:35:34.9 | 2 | ||
3 | diplom | 2086 | KRUL Michal | 2006 | LK Slovan K. Vary | 3. / Muži | 0:50:21.4 | 0:05:56.7 | 19:14.9 | 4 | 0:38:00.4 | 3 | ||
4 | diplom | 2091 | KOŠINA Tobiáš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 4. / Muži | 0:50:32.5 | 0:06:07.9 | 19:16.4 | 5 | 0:38:13.4 | 4 | ||
5 | diplom | 2093 | BEŠTA Mikuláš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 5. / Muži | 0:50:47.0 | 0:06:22.4 | 19:51.1 | 11 | 0:38:37.2 | 9 | ||
6 | diplom | 5969 | ŠVARC Michal | 2007 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 6. / Muži | 0:50:58.3 | 0:06:33.6 | 19:20.1 | 7 | 0:38:13.9 | 5 | ||
7 | diplom | 2080 | BAUER David | 2007 | LK Slovan K.Vary | 7. / Muži | 0:51:08.9 | 0:06:44.3 | 19:23.4 | 8 | 0:38:36.2 | 8 | ||
8 | diplom | 5896 | PETZOLD Laura | 2005 | VSC Klingenthal | 1. / Ženy | 0:51:12.0 | 0:06:47.4 | 19:14.6 | 3 | 0:38:29.5 | 7 | ||
9 | diplom | 5897 | PETZOLD MIKE | 1973 | VSC Klingenthal | 8. / Muži | 0:51:12.3 | 0:06:47.7 | 19:17.4 | 6 | 0:38:28.4 | 6 | ||
10 | diplom | 2096 | PEŘINOVÁ Anna | 2005 | LK Slovan K.Vary | 2. / Ženy | 0:53:04.8 | 0:08:40.1 | 19:51.9 | 13 | 0:40:05.2 | 12 | ||
11 | diplom | 2092 | RÁDL Mikeš | 2005 | LK Slovan Karlovy Vary | 9. / Muži | 0:53:08.5 | 0:08:43.9 | 19:51.6 | 12 | 0:40:05.5 | 13 | ||
12 | diplom | 2063 | NOVÁK Jan | 1983 | --- | 10. / Muži | 0:53:09.3 | 0:08:44.6 | 20:01.9 | 17 | 0:39:42.2 | 10 | ||
13 | diplom | 2089 | KOLOVRATOVA Tereza | 2006 | LK Slovan K.Vary | 3. / Ženy | 0:53:11.0 | 0:08:46.4 | 19:50.6 | 10 | 0:40:06.2 | 14 | ||
14 | diplom | 5903 | DOHNAL Rudolf | 2005 | Tsv Leuna | 11. / Muži | 0:53:55.8 | 0:09:31.1 | 19:49.6 | 9 | 0:40:03.7 | 11 | ||
15 | diplom | 5891 | HOLÍKOVÁ Petra | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | 4. / Ženy | 0:54:00.3 | 0:09:35.6 | 20:01.4 | 16 | 0:40:51.7 | 16 | ||
16 | diplom | 2081 | PÁTKOVÁ Viktorka | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / Ženy | 0:54:08.0 | 0:09:43.4 | 20:46.6 | 19 | 0:40:58.7 | 18 | ||
17 | diplom | 5930 | KOLLÁR Niky | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 12. / Muži | 0:54:22.8 | 0:09:58.1 | 20:00.6 | 15 | 0:40:35.5 | 15 | ||
18 | diplom | 2082 | BAUEROVÁ Aneta | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / Ženy | 0:54:33.3 | 0:10:08.6 | 19:59.9 | 14 | 0:40:52.2 | 17 | ||
19 | diplom | 2087 | KULHÁNEK Jáchym | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 13. / Muži | 0:56:27.0 | 0:12:02.4 | 21:40.1 | 25 | 0:42:38.7 | 20 | ||
20 | diplom | 2079 | GAŠEK Šimon | 2007 | LK Slovan K.Vary | 14. / Muži | 0:56:36.2 | 0:12:11.6 | 21:04.1 | 21 | 0:42:17.4 | 19 | ||
21 | diplom | 5921 | EIGNER Marko | 1971 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 15. / Muži | 0:57:16.0 | 0:12:51.3 | 20:42.6 | 18 | 0:42:54.7 | 22 | ||
22 | diplom | 5932 | KULHÁNEK Ondřej | 2004 | LKSlovan Karlovy Vary | 16. / Muži | 0:57:16.5 | 0:12:51.9 | 20:59.1 | 20 | 0:42:54.4 | 21 | ||
23 | diplom | 2060 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | Kasper - Swix team | 7. / Ženy | 0:57:27.7 | 0:13:03.1 | 22:11.4 | 30 | 0:43:11.4 | 24 | ||
24 | diplom | 2095 | ŠTUDLAROVÁ Zuzana | 2005 | LK Skovan Karlovy Vary | 8. / Ženy | 0:57:29.5 | 0:13:04.9 | 21:32.9 | 24 | 0:42:57.7 | 23 | ||
25 | diplom | 2099 | DVOŘÁKOVÁ Karla | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 9. / Ženy | 0:57:45.7 | 0:13:21.1 | 21:25.1 | 23 | 0:43:21.4 | 25 | ||
26 | diplom | 5832 | ELLEDER David | 2006 | HUMP Praha | 17. / Muži | 0:58:50.5 | 0:14:25.8 | 21:47.6 | 27 | 0:43:40.2 | 27 | ||
27 | diplom | 2064 | FLÄMIG Colin | 2005 | SV Großwaltersdorf | 18. / Muži | 0:58:57.2 | 0:14:32.5 | 21:43.1 | 26 | 0:44:24.9 | 29 | ||
28 | diplom | 2085 | VYSKOČIL Jan | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 19. / Muži | 0:59:11.5 | 0:14:46.8 | 21:18.1 | 22 | 0:43:29.7 | 26 | ||
29 | diplom | 2094 | PEŘINOVÁ Zuzana | 2005 | LK Slovan K.Vary | 10. / Ženy | 0:59:12.7 | 0:14:48.0 | 23:01.1 | 43 | 0:44:41.7 | 30 | ||
30 | diplom | 2075 | TUREK Jakub | 2008 | LK Slovan K.Vary | 20. / Muži | 0:59:16.0 | 0:14:51.3 | 22:13.6 | 32 | 0:44:08.4 | 28 | ||
31 | diplom | 2098 | ČÁSLAVSKÁ Klára | 2005 | LK Slovan Karlovy Vary | 11. / Ženy | 0:59:32.0 | 0:15:07.4 | 22:12.1 | 31 | 0:45:01.4 | 33 | ||
32 | diplom | 2065 | NITZSCHE Elena | 2004 | SV Großwaltersdorf | 12. / Ženy | 0:59:50.5 | 0:15:25.8 | 21:59.6 | 28 | 0:44:43.0 | 31 | ||
33 | diplom | 5704 | KOLENATÁ Ema | 2004 | LK Slovan K. Vary | 13. / Ženy | 0:59:56.8 | 0:15:32.2 | 22:18.6 | 35 | 0:45:15.2 | 34 | ||
34 | diplom | 5899 | KRETZSCHMAR Joachim | 1946 | SC-Norweger Annaberg | 21. / Muži | 1:00:17.2 | 0:15:52.6 | 22:17.1 | 34 | 0:44:46.2 | 32 | ||
35 | diplom | 2097 | HARAKALOVÁ Kateřina | 2005 | LK Slovan K.Vary | 14. / Ženy | 1:00:37.2 | 0:16:12.6 | 22:07.1 | 29 | 0:45:19.7 | 35 | ||
36 | diplom | 2077 | CIPRYSOVÁ Alžběta | 2008 | LK Slovan K.Vary | 15. / Ženy | 1:01:40.7 | 0:17:16.0 | 22:28.9 | 36 | 0:46:07.8 | 38 | ||
37 | diplom | 2071 | BUCHMANN ANNE | 2005 | SV Neudorf | 16. / Ženy | 1:01:56.9 | 0:17:32.3 | 22:54.9 | 38 | 0:45:53.2 | 37 | ||
38 | diplom | 2072 | KAIN Natalie | 2005 | SV Stützengrün | 17. / Ženy | 1:01:57.3 | 0:17:32.6 | 22:54.4 | 37 | 0:45:52.0 | 36 | ||
39 | diplom | 5902 | ZATLOUKALOVÁ Linda | 2005 | LK Slovan K.Vary | 18. / Ženy | 1:03:12.7 | 0:18:48.0 | 23:00.1 | 40 | 0:46:43.2 | 39 | ||
40 | diplom | 2088 | KRAMLING Martin | 2006 | --- | 22. / Muži | 1:03:32.7 | 0:19:08.0 | 22:58.6 | 39 | 0:47:06.0 | 41 | ||
41 | diplom | 2059 | ŠÍPKOVÁ Petra | 1987 | Kasper - Swix team | 19. / Ženy | 1:03:51.7 | 0:19:27.0 | 23:00.6 | 42 | 0:46:58.2 | 40 | ||
42 | diplom | 2073 | BLAHOUT Jonáš | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 23. / Muži | 1:04:17.9 | 0:19:53.3 | 24:17.2 | 50 | 0:48:17.2 | 47 | ||
43 | diplom | 5928 | ARNOLD Pascal | 2001 | SV Tanne Thalheim | 24. / Muži | 1:04:37.8 | 0:20:13.2 | 23:57.9 | 49 | 0:48:14.7 | 45 | ||
44 | diplom | 2074 | HOLÝ Tobiáš | 2008 | LK Slovan K.Vary | 25. / Muži | 1:04:47.2 | 0:20:22.5 | 23:13.9 | 45 | 0:48:17.0 | 46 | ||
45 | diplom | 2090 | HOLÁ Valerie | 2006 | LK Slovan K.Vary | 20. / Ženy | 1:04:48.7 | 0:20:24.0 | 23:09.1 | 44 | 0:47:56.7 | 42 | ||
46 | diplom | 5748 | PEŘINOVÁ Eliška | 2007 | LK Slovan K. Vary | 21. / Ženy | 1:05:20.3 | 0:20:55.7 | 23:00.4 | 41 | 0:47:56.7 | 42 | ||
47 | diplom | 5887 | TÜNNERMANN Gudrun | 1963 | MTV Seesen | 22. / Ženy | 1:05:38.9 | 0:21:14.3 | 24:31.6 | 52 | 0:48:37.8 | 48 | ||
48 | diplom | 2076 | ŠPERLOVÁ Iva | 2008 | LK Slovan K.Vary | 23. / Ženy | 1:05:44.3 | 0:21:19.7 | 23:14.6 | 46 | 0:47:59.2 | 44 | ||
49 | diplom | 2100 | ŠMEJKALOVÁ Viktorka | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 24. / Ženy | 1:06:21.7 | 0:21:57.0 | 23:17.4 | 47 | 0:49:03.7 | 49 | ||
50 | diplom | 5962 | ROZKOŠNÁ Klára | 2007 | KB Blansko | 25. / Ženy | 1:06:23.9 | 0:21:59.3 | 24:27.1 | 51 | 0:49:52.5 | 51 | ||
51 | diplom | 5497 | ŘEHÁKOVÁ Mirka | 2006 | LK Slovan K. Vary | 26. / Ženy | 1:06:43.4 | 0:22:18.8 | 23:36.1 | 48 | 0:49:35.0 | 50 | ||
52 | diplom | 2083 | FRUHAUFOVÁ Julie | 2007 | LK Slovan K.Vary | 27. / Ženy | 1:07:02.6 | 0:22:38.0 | 24:42.1 | 54 | 0:50:15.2 | 52 | ||
53 | diplom | 5925 | HAVLÍČEK Michal | 1971 | ACES Team K.Vary | 26. / Muži | 1:07:50.1 | 0:23:25.5 | 25:34.4 | 57 | 0:50:30.0 | 54 | ||
54 | diplom | 2070 | LANG Christian | 1966 | Halblech | 27. / Muži | 1:07:56.4 | 0:23:31.7 | 24:34.6 | 53 | 0:50:18.2 | 53 | ||
55 | diplom | 5917 | HEIDRICH Grit | 1970 | Ski-Verein Triebes e.V. | 28. / Ženy | 1:09:48.6 | 0:25:24.0 | 25:23.4 | 56 | 0:51:38.5 | 55 | ||
56 | diplom | 5972 | TUCHSCHEERER Dietmar | 1951 | SSV Geyer | 28. / Muži | 1:13:06.2 | 0:28:41.5 | 26:15.9 | 63 | 0:54:17.2 | 61 | ||
57 | diplom | 5922 | SCHMIDT Lena | 2004 | Ski-Verein Triebes | 29. / Ženy | 1:13:09.1 | 0:28:44.4 | 26:14.9 | 61 | 0:53:47.0 | 58 | ||
58 | diplom | 5906 | ELLEDEROVA Zdenka | 1977 | Humanita Praha | 30. / Ženy | 1:13:19.6 | 0:28:54.9 | 27:09.6 | 65 | 0:54:19.5 | 62 | ||
59 | diplom | 2066 | TOBRMAN Filip | 1974 | USK CS Plzeň | 29. / Muži | 1:13:20.8 | 0:28:56.2 | 25:47.6 | 58 | 0:53:47.2 | 59 | ||
60 | diplom | 2068 | TOBRMANOVÁ Anna sofie | 2005 | USK CS Plzeň | 30. / Muži | 1:13:20.9 | 0:28:56.3 | 25:51.9 | 59 | 0:53:49.2 | 60 | ||
61 | diplom | 2078 | BÁRTOVÁ Kornelie | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 31. / Ženy | 1:13:42.8 | 0:29:18.1 | 25:10.9 | 55 | 0:53:11.2 | 56 | ||
62 | diplom | 5916 | FISCHER André | 1977 | Ski-Verein Triebes e.V. | 31. / Muži | 1:13:58.3 | 0:29:33.6 | 26:11.1 | 60 | 0:53:13.2 | 57 | ||
63 | diplom | 5825 | HYSKÝ Michal | 1980 | --- | 32. / Muži | 1:14:06.8 | 0:29:42.1 | 27:30.4 | 67 | 0:54:32.5 | 63 | ||
64 | diplom | 2055 | GRUNDIG Franz | 2005 | Skizunft Dresden | 33. / Muži | 1:14:29.6 | 0:30:04.9 | 27:07.1 | 64 | 0:54:36.2 | 64 | ||
65 | diplom | 2061 | HÄNSGEN Juliane | 2004 | TSG Ruhla/WSC 07 | 32. / Ženy | 1:14:59.8 | 0:30:35.2 | 26:15.4 | 62 | 0:54:52.2 | 65 | ||
66 | diplom | 5712 | CIPRYSOVÁ Magdalena | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 33. / Ženy | 1:15:44.8 | 0:31:20.2 | 27:51.4 | 68 | 0:56:09.0 | 66 | ||
67 | diplom | 2084 | SOUKUPOVÁ Silva | 2007 | LK Slovan K.Vary | 34. / Ženy | 1:17:33.1 | 0:33:08.4 | 27:29.9 | 66 | 0:57:23.8 | 67 | ||
68 | diplom | 5716 | KOLLÁR Lubor | 2009 | LK Slovan K.Vary | 34. / Muži | 1:23:41.5 | 0:39:16.9 | 28:37.4 | 69 | 1:01:31.8 | 69 | ||
69 | diplom | 5717 | MOHRMANN Jonáš | 2008 | LK Slovan K.Vary | 35. / Muži | 1:24:50.8 | 0:40:26.2 | 28:58.9 | 70 | 0:59:24.5 | 68 | ||
70 | diplom | 2052 | VOŽEH Ludvík | 1966 | Rakolyžníci | 36. / Muži | 1:26:41.2 | 0:42:16.6 | 31:51.6 | 75 | 1:04:29.8 | 73 | ||
71 | diplom | 5935 | HYSKÁ Šárka | 1981 | --- | 35. / Ženy | 1:27:06.7 | 0:42:42.1 | 31:59.4 | 76 | 1:03:33.3 | 71 | ||
72 | diplom | 5923 | LAUTENSCHLAEGER Frank | 1964 | Ski-Verein Triebes | 37. / Muži | 1:28:45.2 | 0:44:20.6 | 30:37.9 | 73 | 1:04:04.8 | 72 | ||
73 | diplom | 5718 | VASTL Viktor | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 38. / Muži | 1:29:42.5 | 0:45:17.8 | 30:07.4 | 71 | 1:05:33.8 | 74 | ||
74 | diplom | 5711 | BLAHOUTOVÁ Klára | 2010 | LK Slovan Karlovy Vary | 36. / Ženy | 1:29:57.2 | 0:45:32.5 | 30:16.1 | 72 | 1:05:52.3 | 75 | ||
75 | diplom | 5882 | DRAHORÁD František | 1943 | --- | 39. / Muži | 1:30:34.4 | 0:46:09.8 | 22:15.1 | 33 | 1:01:42.0 | 70 | ||
76 | diplom | 5849 | BOELKE Hartmut | 1955 | Laufgruppe Wassersuppe | 40. / Muži | 1:32:39.4 | 0:48:14.8 | 32:45.9 | 78 | 1:08:43.0 | 79 | ||
77 | diplom | 5954 | VOJTĚCH Vít | 2003 | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ | 41. / Muži | 1:33:28.2 | 0:49:03.5 | 32:55.1 | 80 | 1:08:35.5 | 77 | ||
78 | diplom | 5952 | KUCHTA Ondřej | 2005 | Čichalov | 42. / Muži | 1:33:29.4 | 0:49:04.8 | 32:16.6 | 77 | 1:08:40.0 | 78 | ||
79 | diplom | 2054 | KRANER Jan | 1968 | --- | 43. / Muži | 1:34:56.7 | 0:50:32.0 | 31:47.9 | 74 | 1:07:59.5 | 76 | ||
80 | diplom | 5710 | BÁRTOVÁ Darina | 2010 | LK Slovan K.Vary | 37. / Ženy | 1:37:42.4 | 0:53:17.7 | 32:58.9 | 81 | 1:12:44.8 | 81 | ||
81 | diplom | 5714 | NDUWIMANA Lisa | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | 38. / Ženy | 1:38:47.9 | 0:54:23.2 | 32:48.9 | 79 | 1:13:54.0 | 82 | ||
82 | diplom | 5713 | ŠPERLOVÁ Anna | 2010 | LK Slovan K. Vary | 39. / Ženy | 1:38:50.4 | 0:54:25.7 | 35:09.4 | 83 | 1:14:00.0 | 83 | ||
83 | diplom | 5964 | ROZKOŠNÁ Jarmila | 1980 | --- | 40. / Ženy | 1:38:51.9 | 0:54:27.2 | 34:36.1 | 82 | 1:11:31.5 | 80 | ||
84 | diplom | 5901 | VÁŇOVÁ Eliška | 2008 | LK Slovan K. Vary | 41. / Ženy | 1:44:42.3 | 1:00:17.7 | 35:57.9 | 85 | 1:16:25.6 | 84 | ||
85 | diplom | 5715 | VOLFOVÁ Zuzana | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 42. / Ženy | 1:44:42.7 | 1:00:18.0 | 35:55.9 | 84 | 1:16:29.0 | 85 | ||
--- | 5965 | FEJTOVÁ Veronika | 2006 | LK Slovan K.Vary | . / Ženy | DNF | --- | 31:26.7 | --- | 1:08:15.5 | --- | |||
--- | 2051 | AUBRECHT Jaroslav | 1963 | --- | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2053 | GAZDAČKO Jan | 1982 | --- | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2056 | ARNDT Sven | 1977 | --- | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2057 | SCHUBERT Kati | 1977 | ATSV Gebirge-Gelobtland | . / Ženy | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2058 | NOVÝ Lukáš | 1976 | --- | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2062 | WARDECK-MOHR Barbara | 1953 | WSV Oberhof 05 | . / Ženy | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5931 | UHLMANN Luis | 2004 | Skiverein Schönheide | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |