DATUM : | 25 - 26.2.2012 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.skimaraton.cz |
---|
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Zhůří | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1497 | ŠRAIL Jan | 1990 | SK Nové Město na Moravě | 1. / Men 19-29 | 1:01:06.8 | 0:00:00.0 | 0:27:38.5 | 1 | ||
2 | diplom | 1311 | AUGUSTIŇÁK Dušan | 1990 | SK Nové Město na Moravě | 2. / Men 19-29 | 1:01:09.2 | 0:00:02.4 | 0:27:40.3 | 3 | ||
3 | diplom | 1496 | ONDRÁŠEK Pavel | 1992 | TEREX FUCHS | 3. / Men 19-29 | 1:01:10.5 | 0:00:03.7 | 0:27:38.6 | 2 | ||
4 | diplom | 1002 | MIKUŠ Martin | 1982 | Atomic Nordic team | 1. / Men 30-39 | 1:04:26.3 | 0:03:19.5 | 0:28:48.1 | 5 | ||
5 | diplom | 1427 | JAKOUBEK Tomáš | 1979 | Ski Trab Mára | 2. / Men 30-39 | 1:04:28.0 | 0:03:21.2 | 0:28:35.0 | 4 | ||
6 | diplom | 1069 | WURM Norbert | 1960 | Löffler-Skadi Loppet Team | 1. / Men 50-59 | 1:04:28.3 | 0:03:21.5 | 0:28:48.3 | 6 | ||
7 | diplom | 1346 | WALDNER Jan | 1992 | 1 SVG Hohe Wand | 4. / Men 19-29 | 1:04:36.4 | 0:03:29.6 | 0:29:16.2 | 8 | ||
8 | diplom | 1014 | TUKA Ondrej | 1991 | Jablonec nad Nisou | 5. / Men 19-29 | 1:05:18.9 | 0:04:12.1 | 0:29:12.6 | 7 | ||
9 | diplom | 1003 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1. / Men 40-49 | 1:05:22.2 | 0:04:15.4 | 0:29:22.7 | 9 | ||
10 | diplom | 1016 | RYPL Michal | 1993 | TJ Sokol Stachy | 6. / Men 19-29 | 1:06:11.7 | 0:05:04.9 | 0:29:24.6 | 10 | ||
11 | diplom | 1351 | RESCH Maxi | 1992 | SV Finsterau | 7. / Men 19-29 | 1:06:36.1 | 0:05:29.3 | 0:30:19.5 | 14 | ||
12 | diplom | 2246 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol Racing Team | 8. / Men 19-29 | 1:06:37.3 | 0:05:30.5 | 0:29:50.5 | 12 | ||
13 | diplom | 1029 | TOLAR David | 1995 | USK Plzeň | 1. / Men 17-18 | 1:06:42.2 | 0:05:35.4 | 0:29:45.0 | 11 | ||
14 | diplom | 1018 | HONES Josef | 1954 | Union Liebenau | 2. / Men 50-59 | 1:06:58.2 | 0:05:51.4 | 0:30:46.6 | 17 | ||
15 | diplom | 1372 | MAIER Viktor | 1957 | sv-finsterau | 3. / Men 50-59 | 1:07:28.7 | 0:06:21.9 | 0:31:10.4 | 19 | ||
16 | diplom | 1028 | SUCHY Jiri | 1976 | FEL Praha | 3. / Men 30-39 | 1:07:33.3 | 0:06:26.5 | 0:30:29.0 | 15 | ||
17 | diplom | 1011 | KŘENOVSKÝ Michal | 1990 | Jablonec nad Nisou | 9. / Men 19-29 | 1:07:34.8 | 0:06:28.0 | 0:30:44.4 | 16 | ||
18 | diplom | 1072 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler-Skadi Loppet Team | 2. / Men 40-49 | 1:07:38.0 | 0:06:31.2 | 0:31:11.5 | 20 | ||
19 | diplom | 1417 | ŠIMURDA Martin | 1972 | Ski klubŠumava | 3. / Men 40-49 | 1:08:25.9 | 0:07:19.1 | 0:31:13.0 | 21 | ||
20 | diplom | 1071 | SCHÖNBERGER Stefan | 1962 | Löffler-Skadi Loppet Team | 4. / Men 50-59 | 1:08:34.6 | 0:07:27.8 | 0:31:13.6 | 22 | ||
21 | diplom | 1004 | ŘEŠÁTKO Jiří | 1994 | SWSL Lučany | 2. / Men 17-18 | 1:08:36.1 | 0:07:29.3 | 0:31:23.9 | 23 | ||
22 | diplom | 1030 | MATĚJKA Tomáš | 1994 | USK Plzeň | 3. / Men 17-18 | 1:08:44.6 | 0:07:37.8 | 0:31:08.8 | 18 | ||
23 | diplom | 1033 | BRAUN Jan | 1992 | Ski klub Šumava | 10. / Men 19-29 | 1:09:20.8 | 0:08:14.0 | 0:31:40.3 | 27 | ||
24 | diplom | 1433 | RONSBERGER Walter | 1953 | SKADI Bodenmais | 5. / Men 50-59 | 1:09:21.7 | 0:08:14.9 | 0:31:49.4 | 28 | ||
25 | diplom | 1007 | JINDRA Adam | 1990 | VSK Humanita Praha | 11. / Men 19-29 | 1:09:23.7 | 0:08:16.9 | 0:31:34.6 | 25 | ||
26 | diplom | 1006 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 4. / Men 30-39 | 1:09:26.6 | 0:08:19.8 | 0:32:15.6 | 32 | ||
27 | diplom | 1041 | POKORNÝ Jiří | 1985 | Ekonom - Žižkovský tygři | 12. / Men 19-29 | 1:09:29.0 | 0:08:22.2 | 0:31:33.0 | 24 | ||
28 | diplom | 1347 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 5. / Men 30-39 | 1:09:33.1 | 0:08:26.3 | 0:32:12.1 | 30 | ||
29 | diplom | 1012 | CIHLÁŘ Anthony | 1991 | Jablonec nad Nisou | 13. / Men 19-29 | 1:09:48.4 | 0:08:41.6 | 0:29:54.2 | 13 | ||
30 | diplom | 1074 | MANDÁK Pavel | 1966 | Ski klub Šumava | 4. / Men 40-49 | 1:09:54.6 | 0:08:47.8 | 0:31:39.2 | 26 | ||
31 | diplom | 1077 | SCHLECHTER Voyta | 1982 | Ekonom Praha - Žižkovský Tygři | 6. / Men 30-39 | 1:10:01.0 | 0:08:54.2 | 0:32:17.4 | 33 | ||
32 | diplom | 1061 | KOVAŘÍK Oldřich | 1958 | O a S Český les | 6. / Men 50-59 | 1:10:02.8 | 0:08:56.0 | 0:32:01.3 | 29 | ||
33 | diplom | 1076 | VESELÝ Jiří | 1957 | Ski klub Šumava | 7. / Men 50-59 | 1:10:40.4 | 0:09:33.6 | 0:32:14.3 | 31 | ||
34 | diplom | 1045 | GARHAMMER Karl | 1964 | spvgg oberkreuzberg | 5. / Men 40-49 | 1:10:45.8 | 0:09:39.0 | 0:32:25.9 | 34 | ||
35 | diplom | 1371 | KUCHARIK Michal | 1985 | ačr | 14. / Men 19-29 | 1:10:46.9 | 0:09:40.1 | 0:33:04.5 | 38 | ||
36 | diplom | 1389 | PÁDIVÝ Martin | 1974 | Praha 6 | 7. / Men 30-39 | 1:11:19.7 | 0:10:12.9 | 0:32:46.9 | 36 | ||
37 | diplom | 1036 | PŘIBÍK Jiří | 1950 | Tatran Železná Ruda | 1. / Men 60+ | 1:11:25.1 | 0:10:18.3 | 0:32:47.8 | 37 | ||
38 | diplom | 1348 | STRÁNECKÝ Michal | 1983 | Havlíčkův Brod | 15. / Men 19-29 | 1:11:28.2 | 0:10:21.4 | 0:32:34.7 | 35 | ||
39 | diplom | 1428 | VONDRAŠ Petr | 1970 | Ski klub Šumava | 6. / Men 40-49 | 1:11:56.5 | 0:10:49.7 | 0:33:33.1 | 41 | ||
40 | diplom | 1341 | PETROŠ Antonín | 1983 | Ski Sport Petroš | 16. / Men 19-29 | 1:11:57.2 | 0:10:50.4 | 0:33:30.4 | 40 | ||
41 | diplom | 1005 | WŰRZ Martin | 1963 | SWSL Lučany | 7. / Men 40-49 | 1:12:20.5 | 0:11:13.7 | 0:35:45.0 | 59 | ||
42 | diplom | 1031 | HÖLL Petr | 1968 | LK TA Chodov | 8. / Men 40-49 | 1:12:22.9 | 0:11:16.1 | 0:34:16.7 | 45 | ||
43 | diplom | 1352 | HACKL Andreas | 1995 | SV Finsterau | 4. / Men 17-18 | 1:13:52.9 | 0:12:46.1 | 0:33:14.7 | 39 | ||
44 | diplom | 1365 | LEBEDEV Andrej | 1963 | SV Finsterau | 9. / Men 40-49 | 1:13:53.7 | 0:12:46.9 | 0:35:15.0 | 50 | ||
45 | diplom | 1038 | MELOUN Martin | 1975 | Sportcentrum Meldy J.Hradec | 8. / Men 30-39 | 1:14:03.2 | 0:12:56.4 | 0:34:06.3 | 42 | ||
46 | diplom | 1345 | SIX Franz-Xaver | 1951 | WSV St. Englmar | 2. / Men 60+ | 1:15:01.4 | 0:13:54.6 | 0:34:08.2 | 43 | ||
47 | diplom | 1119 | KŘIČEK Jan | 1946 | Uměl. školy Pha | 3. / Men 60+ | 1:15:03.6 | 0:13:56.8 | 0:34:09.9 | 44 | ||
48 | diplom | 1321 | TUŠL Martin | 1968 | VSK Humanita Praha | 10. / Men 40-49 | 1:15:23.7 | 0:14:16.9 | 0:35:26.1 | 52 | ||
49 | diplom | 1408 | DVOŘÁK František | 1947 | Cvikov | 4. / Men 60+ | 1:15:39.2 | 0:14:32.4 | 0:34:51.9 | 46 | ||
50 | diplom | 1403 | GRADNER Josef | 1953 | USC-ATOMIC-ST. LEONHARD | 8. / Men 50-59 | 1:16:06.4 | 0:14:59.6 | 0:35:34.4 | 55 | ||
51 | diplom | 1435 | JIRÁSEK Pavel | 1962 | Spartak Police N.M. | 9. / Men 50-59 | 1:16:40.9 | 0:15:34.1 | 0:35:00.7 | 47 | ||
52 | diplom | 1044 | KUBALÍK Jan | 1978 | Salomon Atomic Nordic Team | 9. / Men 30-39 | 1:16:42.9 | 0:15:36.1 | 0:35:38.8 | 56 | ||
53 | diplom | 1270 | KUTMAN Jan | 1995 | struhařov | 5. / Men 17-18 | 1:16:43.9 | 0:15:37.1 | 0:35:09.3 | 49 | ||
54 | diplom | 1034 | SÝKORA Jan | 1975 | USK CS Plzeň | 10. / Men 30-39 | 1:16:51.0 | 0:15:44.2 | 0:35:40.4 | 57 | ||
55 | diplom | 1404 | LANG Christian | 1966 | Tsv - Rosshaupten | 11. / Men 40-49 | 1:17:07.9 | 0:16:01.1 | 0:35:07.4 | 48 | ||
56 | diplom | 1039 | JINDRA David | 1960 | AC Obora Hvězda Praha | 10. / Men 50-59 | 1:17:20.1 | 0:16:13.3 | 0:36:03.8 | 62 | ||
57 | diplom | 1075 | LUDVÍK Petr | 1972 | ETRIATLON | 12. / Men 40-49 | 1:17:21.6 | 0:16:14.8 | 0:36:00.9 | 61 | ||
58 | diplom | 1027 | HRDINA Antonín | 1986 | Rolníci - TJ ČZU Praha | 17. / Men 19-29 | 1:17:24.7 | 0:16:17.9 | 0:36:05.0 | 63 | ||
59 | diplom | 1043 | PALAŠČÁK Jan | 1983 | Amper Market | 18. / Men 19-29 | 1:17:36.6 | 0:16:29.8 | 0:35:20.8 | 51 | ||
60 | diplom | 1431 | BEROUŠEK Petr | 1962 | Postřekov | 11. / Men 50-59 | 1:17:41.8 | 0:16:35.0 | 0:35:32.6 | 54 | ||
61 | diplom | 1349 | KRÁLOVEC J I Ř Í | 1951 | LK Tatran Chodov | 5. / Men 60+ | 1:17:43.1 | 0:16:36.3 | 0:35:42.4 | 58 | ||
62 | diplom | 1329 | KLEMENT Dominik | 1998 | Ski klub Šumava | 6. / Men 17-18 | 1:18:01.2 | 0:16:54.4 | 0:37:03.9 | 69 | ||
63 | diplom | 1120 | BLAŽEK David | 1990 | CK Sportblažek.cz | 19. / Men 19-29 | 1:18:51.0 | 0:17:44.2 | 0:36:35.9 | 65 | ||
64 | diplom | 1425 | FAJSTAUER Jiří | 1948 | SKI Jilemnice | 6. / Men 60+ | 1:18:53.8 | 0:17:47.0 | 0:35:51.0 | 60 | ||
65 | diplom | 1066 | LAVIČKA František | 1945 | Ski Šumava VIMPERK | 7. / Men 60+ | 1:19:02.8 | 0:17:56.0 | 0:36:40.2 | 66 | ||
66 | diplom | 1109 | SEMÍK Ondřej | 1994 | SK Kamenice | 7. / Men 17-18 | 1:19:10.2 | 0:18:03.4 | 0:36:15.1 | 64 | ||
67 | diplom | 1104 | RŮŽIČKA Josef | 1939 | TJ Tatran Železná Ruda | 8. / Men 60+ | 1:19:23.1 | 0:18:16.3 | 0:36:54.2 | 67 | ||
68 | diplom | 1113 | BLAŽEK Jiří | 1961 | CK Sportblažek.cz | 12. / Men 50-59 | 1:19:37.4 | 0:18:30.6 | 0:37:09.4 | 71 | ||
69 | diplom | 1042 | KÄSER Erich | 1951 | Zwiesel | 9. / Men 60+ | 1:21:11.9 | 0:20:05.1 | 0:36:58.9 | 68 | ||
70 | diplom | 1102 | KREJČÍ Jiří | 1946 | Eli | 10. / Men 60+ | 1:21:12.5 | 0:20:05.7 | 0:37:06.0 | 70 | ||
71 | diplom | 1122 | MAROŠ Petr | 1975 | TK Strakonice | 11. / Men 30-39 | 1:22:40.0 | 0:21:33.2 | 0:37:27.0 | 72 | ||
72 | diplom | 1213 | FIŠNAR SEN. Jiří | 1950 | Ski klub Šumperk | 11. / Men 60+ | 1:23:15.5 | 0:22:08.7 | 0:39:19.0 | 79 | ||
73 | diplom | 1420 | SVOBODA Miloslav | 1975 | Sokol Senohraby | 12. / Men 30-39 | 1:23:20.1 | 0:22:13.3 | 0:38:37.5 | 76 | ||
74 | diplom | 1057 | KUBĚNKA Vladislav | 1947 | Ski klub Šumperk | 12. / Men 60+ | 1:23:21.0 | 0:22:14.2 | 0:38:31.7 | 75 | ||
75 | diplom | 1048 | VACEK Tomáš | 1983 | Stavmal Klatovy | 20. / Men 19-29 | 1:23:23.0 | 0:22:16.2 | 0:38:06.1 | 74 | ||
76 | diplom | 1129 | OSTÁDAL Miroslav | 1963 | Sušice | 13. / Men 40-49 | 1:23:24.3 | 0:22:17.5 | 0:37:54.4 | 73 | ||
77 | diplom | 1390 | KUNSCHIKOV Anatoliy | 1939 | sk-gornyak | 13. / Men 60+ | 1:24:03.6 | 0:22:56.8 | 0:39:01.3 | 77 | ||
78 | diplom | 1393 | ŘEŽÁB Rostislav | 1965 | Motor České Budějovice | 14. / Men 40-49 | 1:24:19.0 | 0:23:12.2 | 0:39:19.2 | 80 | ||
79 | diplom | 1353 | PRUSÍK Filip | 1977 | TK Dobříš | 13. / Men 30-39 | 1:24:36.2 | 0:23:29.4 | 0:39:07.7 | 78 | ||
80 | diplom | 1227 | BOBKOV Oleg | 1997 | Russialoppet | 8. / Men 17-18 | 1:25:52.7 | 0:24:45.9 | 0:39:32.2 | 81 | ||
81 | diplom | 1110 | LÍZNER Martin | 1975 | ŘÍČANY | 14. / Men 30-39 | 1:26:33.1 | 0:25:26.3 | 0:39:53.1 | 84 | ||
82 | diplom | 1112 | ŘEZÁČ Josef | 1962 | SportŘezáč Frymburk | 13. / Men 50-59 | 1:26:35.5 | 0:25:28.7 | 0:40:50.2 | 92 | ||
83 | diplom | 1127 | HOLUB Martin | 1977 | -- | 15. / Men 30-39 | 1:26:36.3 | 0:25:29.5 | 0:40:01.7 | 85 | ||
84 | diplom | 1228 | MASLOV Vasily | 1997 | Russialoppet | 9. / Men 17-18 | 1:26:36.8 | 0:25:30.0 | 0:39:48.0 | 82 | ||
85 | diplom | 1374 | JINEK Pavel | 1982 | ačr | 16. / Men 30-39 | 1:26:37.2 | 0:25:30.4 | 0:41:15.2 | 98 | ||
86 | diplom | 1299 | BELIČKA Ivan | 1960 | T.J.Biela Stopa Kremnica-SVK | 14. / Men 50-59 | 1:26:41.7 | 0:25:34.9 | 0:41:31.6 | 102 | ||
87 | diplom | 1116 | SCHLECHTER Petr | 1944 | TJ Vodní stavby | 14. / Men 60+ | 1:26:48.6 | 0:25:41.8 | 0:40:50.6 | 93 | ||
88 | diplom | 1273 | MODLITBA Vojtěch | 1996 | H.M.SPORT Č.Krumlov | 10. / Men 17-18 | 1:27:02.3 | 0:25:55.5 | 0:40:08.0 | 86 | ||
89 | diplom | 1148 | NEPIVODA Aleš | 1975 | Žatec | 17. / Men 30-39 | 1:27:03.6 | 0:25:56.8 | 0:40:24.2 | 89 | ||
90 | diplom | 1236 | KHODZHICH Denis | 1998 | Russialoppet | 11. / Men 17-18 | 1:27:16.0 | 0:26:09.2 | --- | --- | ||
91 | diplom | 1230 | KOVALEV Alexey | 1998 | Russialoppet | 12. / Men 17-18 | 1:27:24.6 | 0:26:17.8 | 0:41:12.9 | 97 | ||
92 | diplom | 1118 | SOUKUP Dušan | 1979 | Strakonice | 18. / Men 30-39 | 1:27:26.0 | 0:26:19.2 | 0:41:11.1 | 96 | ||
93 | diplom | 1070 | DVOŘÁK Petr | 1942 | Ski klub Šumava | 15. / Men 60+ | 1:27:28.3 | 0:26:21.5 | 0:40:25.3 | 90 | ||
94 | diplom | 1357 | PECH Roman | 1962 | Ski klub Sumava | 15. / Men 50-59 | 1:27:37.5 | 0:26:30.7 | 0:39:51.3 | 83 | ||
95 | diplom | 1297 | ČECH Karel | 1945 | KAK Praha | 16. / Men 60+ | 1:27:40.1 | 0:26:33.3 | 0:40:22.9 | 87 | ||
96 | diplom | 1324 | NOVÁK David | 1998 | Ski klub Šumava | 13. / Men 17-18 | 1:27:52.8 | 0:26:46.0 | 0:41:01.2 | 94 | ||
97 | diplom | 1058 | HODINA Alois | 1949 | Ski-Klub Šumperk | 17. / Men 60+ | 1:27:53.5 | 0:26:46.7 | 0:41:07.2 | 95 | ||
98 | diplom | 1106 | JANDA Josef | 1947 | Vivalín Team Kadaň | 18. / Men 60+ | 1:28:34.1 | 0:27:27.3 | 0:42:04.5 | 107 | ||
99 | diplom | 1441 | JILICH Luboš | 1977 | SkiTrab Mára | 19. / Men 30-39 | 1:28:52.0 | 0:27:45.2 | 0:41:20.4 | 99 | ||
100 | diplom | 1226 | ANUFRIEV Denis | 1996 | Russialoppet | 14. / Men 17-18 | 1:29:00.7 | 0:27:53.9 | 0:40:33.2 | 91 |