Schneller Überblick
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | PEDERSEN Carl Emil |
Herning Cykle Klub af 1937 |
DEN | 0:01:43.62 | 0:00:00.00 |
2. | GOSZCZURNY Patryk |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 0:01:43.85 | 0:00:00.23 |
3. | VALJAVEC Erazem |
Slovenia |
SLO | 0:01:45.21 | 0:00:01.59 |
4. | FALTÝNEK Jan |
Jihočeský kraj |
CZE | 0:01:45.50 | 0:00:01.88 |
5. | MIENTKI Kacper |
Poland |
POL | 0:01:45.66 | 0:00:02.04 |
6. | LOUW LARSEN Anton |
Team Roskilde |
DEN | 0:01:45.68 | 0:00:02.06 |
7. | SCHAPER Joeri |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:01:45.81 | 0:00:02.19 |
8. | ANDERSEN Noah |
Isorex Cycling Team |
DEN | 0:01:45.93 | 0:00:02.31 |
9. | SCHOOFS Jasper |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 0:01:46.13 | 0:00:02.51 |
10. | PETERLIN Nejc |
Slovenia |
SLO | 0:01:46.15 | 0:00:02.53 |
11. | PODAŘIL Jan |
TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA |
CZE | 0:01:46.34 | 0:00:02.72 |
12. | ADASZAK Ksawery |
Poland |
POL | 0:01:46.44 | 0:00:02.82 |
13. | PEŠEK Adam |
Plzeň - Louny Mix |
CZE | 0:01:46.60 | 0:00:02.98 |
14. | REMIJN Senna |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 0:01:46.64 | 0:00:03.02 |
15. | HUSÁR Jakub |
Slovakia |
SVK | 0:01:46.77 | 0:00:03.15 |
16. | VAN OS Liam |
Westland WiL Vooruit |
NED | 0:01:47.23 | 0:00:03.61 |
17. | DE BOCK Aless |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:01:47.32 | 0:00:03.70 |
18. | PEKAŘ Matěj |
Scm Kolín1 - Středočeský Kraj |
CZE | 0:01:47.32 | 0:00:03.70 |
19. | KRÁL Kryštof |
TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA |
CZE | 0:01:47.33 | 0:00:03.71 |
20. | RÜTZLER Felix |
Austria |
AUT | 0:01:47.34 | 0:00:03.72 |
21. | VAVRO Kristián |
SCM Brno |
CZE | 0:01:47.48 | 0:00:03.86 |
22. | VRANÁK Lukáš |
Slovakia |
SVK | 0:01:47.55 | 0:00:03.93 |
23. | ZAHÁLKA Štěpán |
Mapei merida mix |
CZE | 0:01:47.59 | 0:00:03.97 |
24. | SCHELDEMAN Xander |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:01:47.63 | 0:00:04.01 |
25. | WINTER Zeno Levi |
Team Gottbus |
GER | 0:01:47.68 | 0:00:04.06 |
26. | FEDOR Samuel |
Slovakia |
SVK | 0:01:47.69 | 0:00:04.07 |
27. | BALLIF Anco |
Westland WiL Vooruit |
NED | 0:01:47.70 | 0:00:04.08 |
28. | MURN Vid |
Slovenia |
SLO | 0:01:47.83 | 0:00:04.21 |
29. | FIETZKE Paul |
Team Gottbus |
GER | 0:01:47.94 | 0:00:04.32 |
30. | MANDEMAKER Mark |
De Jonge Renner |
NED | 0:01:48.03 | 0:00:04.41 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHOOFS Jasper |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 1:56:19.9 | 0:00:00.0 |
2. | REMIJN Senna |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 1:56:20.0 | 0:00:00.1 |
3. | FIETZKE Paul |
Team Gottbus |
GER | 1:56:21.1 | 0:00:01.2 |
4. | SCHAPER Joeri |
Isorex Cycling Team |
BEL | 1:56:22.8 | 0:00:02.8 |
5. | ANDERSEN Noah |
Isorex Cycling Team |
DEN | 1:56:23.0 | 0:00:03.1 |
6. | OMRZEL Jakob |
Foreign mix team |
SLO | 1:56:23.1 | 0:00:03.2 |
7. | ZOMERMAAND Jurgen |
CC Forte Wielerzone Nederland |
NED | 1:56:23.5 | 0:00:03.6 |
8. | DE BOCK Aless |
Isorex Cycling Team |
BEL | 1:56:23.7 | 0:00:03.8 |
9. | VALJAVEC Erazem |
Slovenia |
SLO | 1:56:23.8 | 0:00:03.8 |
10. | GOSZCZURNY Patryk |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 1:56:23.8 | 0:00:03.9 |
11. | LEWANDOWSKI Dawid |
Poland |
POL | 1:56:23.9 | 0:00:04.0 |
12. | ZAHÁLKA Štěpán |
Mapei merida mix |
CZE | 1:56:24.1 | 0:00:04.1 |
13. | SCHELDEMAN Xander |
Isorex Cycling Team |
BEL | 1:56:24.3 | 0:00:04.3 |
14. | LOUW LARSEN Anton |
Team Roskilde |
DEN | 1:56:24.6 | 0:00:04.7 |
15. | VAN OS Liam |
Westland WiL Vooruit |
NED | 1:56:24.7 | 0:00:04.8 |
16. | CHRISTIANSEN Sebastian |
Cykle Klubben Aarhus |
DEN | 1:56:24.9 | 0:00:05.0 |
17. | BOUSSEMAERE Louic |
Isorex Cycling Team |
BEL | 1:56:25.2 | 0:00:05.3 |
18. | SMIT Stan |
CC Forte Wielerzone Nederland |
NED | 1:56:25.3 | 0:00:05.4 |
19. | PITÁK Matěj |
Mapei merida mix |
CZE | 1:56:26.3 | 0:00:06.4 |
20. | VAS Barnabás |
Hungaria |
HUN | 1:56:27.1 | 0:00:07.1 |
21. | MOLENAAR Ko |
CC Forte Wielerzone Nederland |
NED | 1:56:29.0 | 0:00:09.1 |
22. | HOFER Valentin |
Austria |
AUT | 1:56:58.8 | 0:00:38.9 |
23. | KRÁL Kryštof |
TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA |
CZE | 1:57:24.5 | 0:01:04.6 |
24. | PEDERSEN Carl Emil |
Herning Cykle Klub af 1937 |
DEN | 1:57:24.6 | 0:01:04.7 |
25. | FALTÝNEK Jan |
Jihočeský kraj |
CZE | 1:57:25.5 | 0:01:05.6 |
26. | DROBNÝ Tomáš |
Výběr Slovensko |
SVK | 1:57:25.5 | 0:01:05.6 |
27. | HUSÁR Jakub |
Slovakia |
SVK | 1:57:26.0 | 0:01:06.0 |
28. | VAN DEN BROEK Axel |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 1:57:26.0 | 0:01:06.1 |
29. | ADASZAK Ksawery |
Poland |
POL | 1:57:26.3 | 0:01:06.4 |
30. | MALÝ Jakub |
KOVO Praha |
CZE | 1:57:26.9 | 0:01:06.9 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | LOUW LARSEN Anton |
Team Roskilde |
DEN | 0:33:22.8 | 0:00:00.0 |
2. | PETERLIN Nejc |
Slovenia |
SLO | 0:33:22.9 | 0:00:00.1 |
3. | SCHELDEMAN Xander |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:33:22.9 | 0:00:00.1 |
4. | FIETZKE Paul |
Team Gottbus |
GER | 0:33:23.0 | 0:00:00.2 |
5. | KRÁL Kryštof |
TUFO Pardus Prostějov + TJ DUKLA PRAHA |
CZE | 0:33:23.0 | 0:00:00.2 |
6. | FUGGER Heimo |
Austria |
AUT | 0:33:23.3 | 0:00:00.4 |
7. | LEWANDOWSKI Dawid |
Poland |
POL | 0:33:23.3 | 0:00:00.4 |
8. | REMIJN Senna |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 0:33:23.3 | 0:00:00.5 |
9. | GOSZCZURNY Patryk |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 0:33:23.3 | 0:00:00.5 |
10. | PEDERSEN Carl Emil |
Herning Cykle Klub af 1937 |
DEN | 0:33:23.6 | 0:00:00.7 |
11. | ADASZAK Ksawery |
Poland |
POL | 0:33:23.7 | 0:00:00.8 |
12. | KRATOCHVÍL Václav |
LAWI junior team |
CZE | 0:33:23.8 | 0:00:00.9 |
13. | LAURSEN Peter |
Cykle Klubben Aarhus |
DEN | 0:33:23.9 | 0:00:01.1 |
14. | ANDERSEN Noah |
Isorex Cycling Team |
DEN | 0:33:24.0 | 0:00:01.1 |
15. | WRONA Szymon |
Poland |
POL | 0:33:24.0 | 0:00:01.2 |
16. | BRENDERS Victor Hugo |
De Jonge Renner |
NED | 0:33:24.0 | 0:00:01.2 |
17. | KORBEL Matyáš |
Plzeň - Louny Mix |
CZE | 0:33:24.1 | 0:00:01.2 |
18. | VAN DER WAL Sven |
CC Forte Wielerzone Nederland |
NED | 0:33:24.1 | 0:00:01.3 |
19. | SCHAPER Joeri |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:33:24.2 | 0:00:01.3 |
20. | JANNES Tristan |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 0:33:24.3 | 0:00:01.4 |
21. | BOHÁČ Václav |
Plzeň - Louny Mix |
CZE | 0:33:24.3 | 0:00:01.4 |
22. | RAŠKA Lukáš |
Mapei merida mix |
CZE | 0:33:24.5 | 0:00:01.6 |
23. | MOLENAAR Ko |
CC Forte Wielerzone Nederland |
NED | 0:33:24.6 | 0:00:01.7 |
24. | VRANÁK Lukáš |
Slovakia |
SVK | 0:33:24.7 | 0:00:01.8 |
25. | PAKOT András Gusztáv |
Hungaria |
HUN | 0:33:24.7 | 0:00:01.8 |
26. | ZÁHOREC Filip |
Foreign mix team |
SVK | 0:33:24.7 | 0:00:01.8 |
27. | FALTÝNEK Jan |
Jihočeský kraj |
CZE | 0:33:24.8 | 0:00:01.9 |
28. | PERA Marceli |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 0:33:24.8 | 0:00:01.9 |
29. | LARSSON Linus |
Svealand Cycling team |
SWE | 0:33:24.8 | 0:00:02.0 |
30. | VAN OS Liam |
Westland WiL Vooruit |
NED | 0:33:24.9 | 0:00:02.0 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | REMIJN Senna |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 2:04:05.5 | 0:00:00.0 |
2. | SCHELDEMAN Xander |
Isorex Cycling Team |
BEL | 2:04:05.6 | 0:00:00.0 |
3. | SCHAPER Joeri |
Isorex Cycling Team |
BEL | 2:04:05.9 | 0:00:00.3 |
4. | ANDERSEN Noah |
Isorex Cycling Team |
DEN | 2:04:06.4 | 0:00:00.8 |
5. | HUSÁR Jakub |
Slovakia |
SVK | 2:04:06.7 | 0:00:01.1 |
6. | VANDEVORST Nio |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 2:04:06.9 | 0:00:01.3 |
7. | ADASZAK Ksawery |
Poland |
POL | 2:04:07.1 | 0:00:01.5 |
8. | MOLENAAR Ko |
CC Forte Wielerzone Nederland |
NED | 2:04:07.4 | 0:00:01.8 |
9. | SMIT Stan |
CC Forte Wielerzone Nederland |
NED | 2:04:07.6 | 0:00:02.0 |
10. | OMRZEL Jakob |
Foreign mix team |
SLO | 2:04:07.7 | 0:00:02.2 |
11. | BITTMAN Adam |
KOVO Praha |
CZE | 2:04:07.8 | 0:00:02.2 |
12. | ZAHÁLKA Štěpán |
Mapei merida mix |
CZE | 2:04:08.0 | 0:00:02.5 |
13. | LEWANDOWSKI Dawid |
Poland |
POL | 2:04:08.7 | 0:00:03.1 |
14. | CHRISTIANSEN Sebastian |
Cykle Klubben Aarhus |
DEN | 2:04:09.3 | 0:00:03.8 |
15. | ZOMERMAAND Jurgen |
CC Forte Wielerzone Nederland |
NED | 2:04:09.4 | 0:00:03.9 |
16. | MERNIK Sven Aleksander |
Slovenia |
SLO | 2:04:10.2 | 0:00:04.6 |
17. | PEŠEK Adam |
Plzeň - Louny Mix |
CZE | 2:04:10.2 | 0:00:04.7 |
18. | ŠKARA Luka |
Croatia |
CRO | 2:04:10.7 | 0:00:05.1 |
19. | HAANING None Sebastian |
Cykle Klubben Aarhus |
DEN | 2:04:10.8 | 0:00:05.3 |
20. | VAVRO Kristián |
SCM Brno |
CZE | 2:04:10.9 | 0:00:05.4 |
21. | PEKAŘ Matěj |
Scm Kolín1 - Středočeský Kraj |
CZE | 2:04:11.0 | 0:00:05.5 |
22. | VAN OS Liam |
Westland WiL Vooruit |
NED | 2:04:11.3 | 0:00:05.7 |
23. | DE BOCK Aless |
Isorex Cycling Team |
BEL | 2:04:11.6 | 0:00:06.1 |
24. | TILLY Karl-Aksel |
Herning Cykle Klub af 1937 |
DEN | 2:04:11.6 | 0:00:06.1 |
25. | MAGNUSSON Gustav |
Svealand Cycling team |
SWE | 2:04:11.8 | 0:00:06.2 |
26. | SCHOOFS Jasper |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 2:04:12.2 | 0:00:06.7 |
27. | RIEGER Marek |
Mapei merida mix |
CZE | 2:04:12.6 | 0:00:07.0 |
28. | BOUSSEMAERE Louic |
Isorex Cycling Team |
BEL | 2:04:16.3 | 0:00:10.7 |
29. | VAN DEN BROEK Axel |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 2:07:06.9 | 0:03:01.3 |
30. | FIETZKE Paul |
Team Gottbus |
GER | 2:07:07.6 | 0:03:02.1 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | GOSZCZURNY Patryk |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 0:19:35.94 | 0:00:00.00 |
2. | DE BOCK Aless |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:19:47.42 | 0:00:11.48 |
3. | SCHELDEMAN Xander |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:20:07.53 | 0:00:31.59 |
4. | FIETZKE Paul |
Team Gottbus |
GER | 0:20:10.15 | 0:00:34.21 |
5. | REMIJN Senna |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 0:20:10.45 | 0:00:34.51 |
6. | SCHOOFS Jasper |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 0:20:17.62 | 0:00:41.68 |
7. | PERA Marceli |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 0:20:18.20 | 0:00:42.26 |
8. | LOUW LARSEN Anton |
Team Roskilde |
DEN | 0:20:20.21 | 0:00:44.27 |
9. | EDER Nicolas |
Austria |
AUT | 0:20:20.61 | 0:00:44.67 |
10. | PEDERSEN Carl Emil |
Herning Cykle Klub af 1937 |
DEN | 0:20:21.02 | 0:00:45.08 |
11. | SCHAPER Joeri |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:20:21.18 | 0:00:45.24 |
12. | VAVRO Kristián |
SCM Brno |
CZE | 0:20:34.34 | 0:00:58.40 |
13. | WINTER Zeno Levi |
Team Gottbus |
GER | 0:20:36.35 | 0:01:00.41 |
14. | PETERLIN Nejc |
Slovenia |
SLO | 0:20:39.42 | 0:01:03.48 |
15. | WROLICH Manolo |
Austria |
AUT | 0:20:39.71 | 0:01:03.77 |
16. | HANCZ Tamás |
Hungaria |
HUN | 0:20:40.10 | 0:01:04.16 |
17. | FALTÝNEK Jan |
Jihočeský kraj |
CZE | 0:20:40.27 | 0:01:04.33 |
18. | ADASZAK Ksawery |
Poland |
POL | 0:20:40.49 | 0:01:04.55 |
19. | LEWANDOWSKI Dawid |
Poland |
POL | 0:20:41.22 | 0:01:05.28 |
20. | ANDERSEN Noah |
Isorex Cycling Team |
DEN | 0:20:44.56 | 0:01:08.62 |
21. | ZOMERMAAND Jurgen |
CC Forte Wielerzone Nederland |
NED | 0:20:49.25 | 0:01:13.31 |
22. | BOUSSEMAERE Louic |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:20:50.56 | 0:01:14.62 |
23. | GALDYN Wiktor |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 0:20:50.88 | 0:01:14.94 |
24. | OMRZEL Jakob |
Foreign mix team |
SLO | 0:20:52.29 | 0:01:16.35 |
25. | KIEREJEWSKI Igor |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 0:20:53.09 | 0:01:17.15 |
26. | VANDEVORST Nio |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 0:20:56.87 | 0:01:20.93 |
27. | PEŠEK Adam |
Plzeň - Louny Mix |
CZE | 0:20:57.46 | 0:01:21.52 |
28. | LYZWA Bartosz |
Poland |
POL | 0:20:59.41 | 0:01:23.47 |
29. | PITÁK Matěj |
Mapei merida mix |
CZE | 0:21:02.75 | 0:01:26.81 |
30. | ZAHÁLKA Štěpán |
Mapei merida mix |
CZE | 0:21:05.72 | 0:01:29.78 |
# | Name | Verein | Land | Zeit | Rückstand |
---|---|---|---|---|---|
1. | GOSZCZURNY Patryk |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 0:19:35.94 | 0:00:00.00 |
2. | DE BOCK Aless |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:19:47.42 | 0:00:11.48 |
3. | SCHELDEMAN Xander |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:20:07.53 | 0:00:31.59 |
4. | FIETZKE Paul |
Team Gottbus |
GER | 0:20:10.15 | 0:00:34.21 |
5. | REMIJN Senna |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 0:20:10.45 | 0:00:34.51 |
6. | SCHOOFS Jasper |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 0:20:17.62 | 0:00:41.68 |
7. | PERA Marceli |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 0:20:18.20 | 0:00:42.26 |
8. | LOUW LARSEN Anton |
Team Roskilde |
DEN | 0:20:20.21 | 0:00:44.27 |
9. | EDER Nicolas |
Austria |
AUT | 0:20:20.61 | 0:00:44.67 |
10. | PEDERSEN Carl Emil |
Herning Cykle Klub af 1937 |
DEN | 0:20:21.02 | 0:00:45.08 |
11. | SCHAPER Joeri |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:20:21.18 | 0:00:45.24 |
12. | VAVRO Kristián |
SCM Brno |
CZE | 0:20:34.34 | 0:00:58.40 |
13. | WINTER Zeno Levi |
Team Gottbus |
GER | 0:20:36.35 | 0:01:00.41 |
14. | PETERLIN Nejc |
Slovenia |
SLO | 0:20:39.42 | 0:01:03.48 |
15. | WROLICH Manolo |
Austria |
AUT | 0:20:39.71 | 0:01:03.77 |
16. | HANCZ Tamás |
Hungaria |
HUN | 0:20:40.10 | 0:01:04.16 |
17. | FALTÝNEK Jan |
Jihočeský kraj |
CZE | 0:20:40.27 | 0:01:04.33 |
18. | ADASZAK Ksawery |
Poland |
POL | 0:20:40.49 | 0:01:04.55 |
19. | LEWANDOWSKI Dawid |
Poland |
POL | 0:20:41.22 | 0:01:05.28 |
20. | ANDERSEN Noah |
Isorex Cycling Team |
DEN | 0:20:44.56 | 0:01:08.62 |
21. | ZOMERMAAND Jurgen |
CC Forte Wielerzone Nederland |
NED | 0:20:49.25 | 0:01:13.31 |
22. | BOUSSEMAERE Louic |
Isorex Cycling Team |
BEL | 0:20:50.56 | 0:01:14.62 |
23. | GALDYN Wiktor |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 0:20:50.88 | 0:01:14.94 |
24. | OMRZEL Jakob |
Foreign mix team |
SLO | 0:20:52.29 | 0:01:16.35 |
25. | KIEREJEWSKI Igor |
Wielkopolska/Kalisz |
POL | 0:20:53.09 | 0:01:17.15 |
26. | VANDEVORST Nio |
Acrog- Tormans -Balen BC |
BEL | 0:20:56.87 | 0:01:20.93 |
27. | PEŠEK Adam |
Plzeň - Louny Mix |
CZE | 0:20:57.46 | 0:01:21.52 |
28. | LYZWA Bartosz |
Poland |
POL | 0:20:59.41 | 0:01:23.47 |
29. | PITÁK Matěj |
Mapei merida mix |
CZE | 0:21:02.75 | 0:01:26.81 |
30. | ZAHÁLKA Štěpán |
Mapei merida mix |
CZE | 0:21:05.72 | 0:01:29.78 |
Links
- Startlist fifth stage - Time Trial / Startovní listina 5. etapy - časovka
- Stage race startlist - team members / Výpis členů týmů etapového závodu
- Stage race startlist / Startovní listina etapového závodu
- Startlist first stage - prologue / Startovní listina 1. etapy - prolog
- Startlist first stage - prologue (BY TEAMS) / Startovní listina 1. etapy - prolog (dle týmů)