serie : serie logo

Šumavský MTB maraton ŠKODA AUTO

Virtual MTB
DATE :9.2.2021 PLACE  :Zadov
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TUREK Daniel
Team Felbermayr - Simplon Wels
CZE 0:41:44.4 0:00:00.0
2.
CINK Ondřej
Kross Racing Team
CZE 0:41:45.2 0:00:00.8
3.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 0:42:59.7 0:01:15.3
4.
PETR Jiří
Salomon/Suunto
CZE 0:43:04.7 0:01:20.2
5.
NÝČ Michal
Mondraker racing team
CZE 0:43:13.0 0:01:28.6
6.
MOKRÝ Jakub
Mondraker racing team
CZE 0:43:42.1 0:01:57.6
7.
DOLEŽAL František
CZE 0:44:04.0 0:02:19.6
8.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 0:44:12.0 0:02:27.6
9.
NIJSSEN Kenny
SNC Cycling Team
NED 0:44:31.4 0:02:46.9
10.
RŮŽIČKA Jakub
Cyklo bendl
CZE 0:44:42.4 0:02:57.9
11.
SALA Mateusz
Biegne, zeby Bartek mogl biegac
POL 0:44:49.7 0:03:05.3
12.
FRANC Pavel
Rocktechnik Triatlon
CZE 0:44:50.0 0:03:05.5
13.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 0:45:05.5 0:03:21.1
14.
VONDRÁČEK Matyáš
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 0:45:24.2 0:03:39.8
15.
DVOŘÁK David
Mondraker racing team
CZE 0:45:31.1 0:03:46.7
16.
RADEK Dítě
bikeway.cz
CZE 0:45:33.1 0:03:48.7
17.
KUBAN Michal
Mondraker racing team
CZE 0:45:37.4 0:03:52.9
18.
NIC Domme
Mondraker Rockets
GER 0:45:53.9 0:04:09.5
19.
HYNEK Kristián
FUTURE CYCLING NORTHWAVE
CZE 0:45:55.2 0:04:10.8
20.
SEVERA Jiří
Racas.cz
CZE 0:45:55.4 0:04:11.0
21.
NOVÁK Aleš
CZECH TALLBOYS
CZE 0:45:55.7 0:04:11.3
22.
ZVONICEK Ondrej
RCC, Bike Emergency
CZE 0:46:01.2 0:04:16.7
23.
DAREBNÍK Libor
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
CZE 0:46:06.7 0:04:22.3
24.
BŘEZINA Tomáš
Čubej cycling cartel
CZE 0:46:06.9 0:04:22.4
25.
GLATZ Martin
SK Fuga
CZE 0:46:15.8 0:04:31.4
26.
JUKL Karel
Jekyll Bike
CZE 0:46:24.6 0:04:40.2
27.
MORGENSTEIN Libor
Kolofix
CZE 0:46:36.8 0:04:52.4
28.
SOUSEK Karel
CK Vinohradske Slapky
CZE 0:46:50.1 0:05:05.7
29.
VALENTA Pavel
CZE 0:46:51.7 0:05:07.3
30.
LUKE Luke
CK Vinohradské šlapky
CZE 0:46:52.0 0:05:07.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HUŘÍKOVÁ Tereza
CZE 0:52:47.9 0:00:00.0
2.
MITRYCHOVÁ Michaela
Kola-BBM.cz
CZE 0:54:23.1 0:01:35.2
3.
RECHENAUER Valeria
GER 0:54:58.2 0:02:10.2
4.
KADLECOVÁ Zuzana
Adastra Cycling team
CZE 0:55:59.8 0:03:11.8
5.
SIRI Maya
CAN 0:57:30.5 0:04:42.6
6.
MULLEROVA Ivana
LAWI Stars
CZE 0:57:33.1 0:04:45.2
7.
KLEMBAROVÁ Jana
SVK 0:57:38.6 0:04:50.6
8.
VOLFOVÁ Denisa
CZE 0:58:53.3 0:06:05.3
9.
NEUMANNOVÁ Kateřina
CZE 0:59:40.4 0:06:52.4
10.
ZEMKOVÁ Lucie
GOOFY TEAM
CZE 1:01:31.5 0:08:43.6
11.
S Hana
Hanutri
SVK 1:01:40.9 0:08:53.0
12.
SATO kei
CAN 1:02:17.3 0:09:29.3
13.
KOCSISOVÁ Monika
TT3 sports
CZE 1:02:52.9 0:10:05.0
14.
HARALDSRUD Liv Marit
NOR 1:03:58.3 0:11:10.3
15.
HOLZMANNOVÁ Kateřina
CZE 1:04:49.0 0:12:01.1
16.
KNAPEN Carine
BEL 1:05:27.3 0:12:39.3
17.
PLZENSKÁ Šárka
Ghost team/Brdonoš Team
CZE 1:05:46.6 0:12:58.7
18.
FLAŠAROVÁ Nikol
Cyklolive cycling team
CZE 1:06:01.2 0:13:13.3
19.
GAUVIN Dajana
ITA 1:06:03.6 0:13:15.6
20.
PANUŠOVÁ Anna
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 1:06:47.9 0:13:59.9
21.
PERNICOVA Michaela
cykloGregi
CZE 1:07:42.1 0:14:54.1
22.
HRABAŇOVÁ Hanka
bajker.eu
CZE 1:12:19.9 0:19:32.0
23.
JEŽKOVÁ Soňa
WeLoveCycling.cz
CZE 1:17:05.1 0:24:17.2
24.
VEDRALOVÁ Verunka
CZE 1:32:00.0 0:39:12.0

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.