serie : ŠKODA eCUP 2021

ŠKODA eCUP 2021 | Šumava

Virtual MTB
DATE :18.2.2021 PLACE  :Šumava
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TUREK Daniel
Team Felbermayr - Simplon Wels
CZE 0:54:20.2 0:00:00.0
2.
SCHLEGEL Michal
Elkov - Kasper
CZE 0:54:23.2 0:00:02.9
3.
KUKRLE Michael
Elkov - Kasper
CZE 0:55:51.3 0:01:31.0
4.
KELEMEN Petr
Elkov - Kasper
CZE 0:56:37.4 0:02:17.1
5.
PASQUALINI Frederic
deniflcycling.com
AUT 0:56:49.4 0:02:29.1
6.
MOKRÝ Jakub
Mondraker racing team
CZE 0:58:53.8 0:04:33.5
7.
ŘEHA Filip
TUFO PARDUS Prostějov
CZE 0:58:57.5 0:04:37.3
8.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 0:58:59.1 0:04:38.8
9.
ZOAITTER René
SportRaces Cycling Team
CZE 0:59:28.9 0:05:08.6
10.
WOLF Jan
HPM Sport Teplice
CZE 1:00:16.5 0:05:56.2
11.
FRANC Pavel
NATIVESPORT
CZE 1:00:35.7 0:06:15.4
12.
KONOPÁSEK Tomáš
SportRaces Cycling Team
CZE 1:00:44.0 0:06:23.7
13.
KUBÍČEK Michal
CZE 1:00:56.3 0:06:36.0
14.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED Racing
CZE 1:01:25.1 0:07:04.8
15.
KOCUREK Jaroslav
CZE 1:01:36.8 0:07:16.5
16.
REHORA Radoslav
TRNAVA CYCLING TEAM
SVK 1:01:40.8 0:07:20.6
17.
SOUSEK Karel
CK Vinohradske Slapky
CZE 1:01:43.5 0:07:23.2
18.
NOVÁK Aleš
Czech Tallboys
CZE 1:01:56.1 0:07:35.9
19.
KŘOUSTEK Martin
FERODO Racing
CZE 1:02:16.7 0:07:56.5
20.
VONDRÁČEK Matyáš
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:02:17.3 0:07:57.0
21.
TABAČKO Šimon
DECATHLON Cycling Team
SVK 1:02:23.0 0:08:02.7
22.
SHEJBAL 1974 Jan
Vojtěši Příbraz
CZE 1:02:38.3 0:08:18.0
23.
HEER Ruedi
VC Steinhausen
SUI 1:02:42.7 0:08:22.4
24.
BELFÍN Jiří
KOVO BELFÍN cyklo team
CZE 1:02:55.2 0:08:34.9
25.
DUŠEK Michal
GHOST Team
CZE 1:03:08.2 0:08:47.9
26.
STOČEK Bruno
TUFO PARDUS Prostějov
CZE 1:03:35.8 0:09:15.5
27.
KOHOUT Michal
CZE 1:03:36.0 0:09:15.7
28.
MRÓZEK Marian
TJ TŽ Třinec
CZE 1:03:41.0 0:09:20.7
29.
HEJTMÁNEK Petr
CZE 1:03:48.7 0:09:28.4
30.
VALENTA Pavel
CZE 1:03:54.1 0:09:33.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Maloja Pushbikers MTB
CZE 1:10:11.3 0:00:00.0
2.
RUNTOVÁ Hanka
SportRaces Cycling Team
CZE 1:12:12.5 0:02:01.1
3.
KRTIČKOVÁ Petra
HSK Cycling team
CZE 1:13:00.8 0:02:49.5
4.
SCHWARZOVÁ Denisa
Rocktechnik Triatlon
CZE 1:13:17.8 0:03:06.5
5.
KORVASOVÁ Tereza
Servetto - Makhymo - Beltrami TSA
CZE 1:13:37.6 0:03:26.3
6.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA cycling team
CZE 1:14:03.2 0:03:51.9
7.
MITRYCHOVÁ Michaela
Kola-BBM.cz
CZE 1:15:07.4 0:04:56.1
8.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA cycling team
CZE 1:15:22.7 0:05:11.3
9.
KLEMBAROVÁ Jana
SVK 1:18:18.9 0:08:07.6
10.
SNEBA Lu
TT Příbram
CZE 1:20:04.6 0:09:53.3
11.
SWARTZ Margot
USA 1:21:23.9 0:11:12.6
12.
KALVODOVÁ Jitu
CZE 1:21:46.5 0:11:35.2
13.
CUPOVA Jana
NOVATOP BIKE TEAM
CZE 1:25:21.5 0:15:10.2
14.
DINGOVÁ Anička
ADASTRA cycling team
CZE 1:25:28.2 0:15:16.9
15.
FLORES Angie
USA 1:27:58.5 0:17:47.2
16.
HARTYCHOVÁ Vanessa
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:28:53.3 0:18:42.0
17.
- -
GBR 1:30:51.1 0:20:39.8
18.
MULLEROVA Ivana
LAWI Stars
CZE 1:31:46.5 0:21:35.2
19.
STEPAN Anett
GER 1:40:34.6 0:30:23.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.