Mistrovství ČR a SR v silniční cyklistice 2022 - časovka jednotlivců

Road cycling
DATE :23.6.2022 PLACE  :Kovářov
ORGANIZER : Český svaz cyklistiky

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
NOVÁK Pavel
CICLISTICA TREVIGLIESE
CZE 0:25:52.65 0:00:00.00
2.
TELECKÝ Štěpán
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:25:59.75 0:00:07.10
3.
KADLEC Milan
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:26:45.60 0:00:52.95
4.
BÁRTA Martin
Team AUTO EDER
CZE 0:27:01.80 0:01:09.15
5.
PŘIDAL Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:27:20.67 0:01:28.02
6.
LUKEŠ Jan
Willebrord Wil Vooruit
CZE 0:27:23.30 0:01:30.65
7.
ŠEJSTAL Ondra
SportRaces Cycling Team
CZE 0:27:28.95 0:01:36.30
8.
MUROŇ Matyáš
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:27:30.18 0:01:37.53
9.
MAJDANICS Marek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:27:44.24 0:01:51.59
10.
KUBA Jakub
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:27:48.83 0:01:56.18
11.
ŠILHAVÝ Ondřej
KOVO PRAHA
CZE 0:27:50.74 0:01:58.09
12.
BITTNER Jan
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:27:54.91 0:02:02.26
13.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:27:55.04 0:02:02.39
14.
KOBLÍŽEK Matyáš
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:27:57.23 0:02:04.58
15.
PROCHÁZKA Ondřej
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:28:01.17 0:02:08.52
16.
RAFAJ Martin
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:28:15.23 0:02:22.58
17.
ELBADRI Jakub
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:28:26.32 0:02:33.67
18.
CÍRKVA Vojtěch
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:28:31.89 0:02:39.24
19.
KARÁSEK David
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:28:33.54 0:02:40.89
20.
SOUKUP Vojtěch
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:28:35.41 0:02:42.76
21.
VYSOČAN Daniel
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:28:37.03 0:02:44.38
22.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:28:37.10 0:02:44.45
23.
HRDLIČKA Adam
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:28:43.27 0:02:50.62
24.
MLEJNEK Daniel
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:28:43.60 0:02:50.95
25.
KOBR Richard
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:28:45.66 0:02:53.01
26.
VANÍČEK Šimon
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:28:52.18 0:02:59.53
27.
POKORNÝ Ondřej
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:28:58.93 0:03:06.28
28.
MONTI Alberto Carlo
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:28:59.09 0:03:06.44
29.
DAŇKO Jan
SportRaces Cycling Team
CZE 0:28:59.87 0:03:07.22
30.
VOSTAL Vilém
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:29:04.19 0:03:11.54
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KVASNIČKOVÁ Eliška
SportRaces Cycling Team
CZE 0:29:45.09 0:00:00.00
2.
NĚMCOVÁ Barbora
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:31:13.83 0:01:28.74
3.
SLANÍKOVÁ Nela
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:31:40.34 0:01:55.25
4.
RŮŽIČKOVÁ Anna
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:32:26.52 0:02:41.43
5.
GRULICHOVÁ Eliška
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:32:34.76 0:02:49.67
6.
MÜLLEROVÁ Patricie
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:33:30.03 0:03:44.94
7.
RUNTOVÁ Hanka
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:34:13.14 0:04:28.05
8.
HERMANOVÁ Adéla
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:36:11.50 0:06:26.41
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SLÁMOVÁ Denisa
CYKLOTRENINK
CZE 0:29:52.26 0:00:00.00
2.
BAJGEROVÁ Nikola
FORCE KCK ZLÍN
CZE 0:29:52.76 0:00:00.50
3.
ŠEVČÍKOVÁ Petra
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:30:35.03 0:00:42.77
4.
NOSKOVÁ Nikola
LAWI junior team
CZE 0:30:39.58 0:00:47.32
5.
BURLOVÁ Kristýna
LOTTO SOUDAL LADIES
CZE 0:30:44.92 0:00:52.66
6.
HÁJKOVÁ Markéta
BEPINK
CZE 0:30:47.96 0:00:55.70
7.
PARMOVÁ Barbora
TJ STADION LOUNY
CZE 0:31:07.93 0:01:15.67
8.
KOHOUTKOVÁ Kateřina
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:31:16.38 0:01:24.12
9.
JANDOVÁ Veronika
WCC Team
CZE 0:31:24.58 0:01:32.32
10.
ZADÁKOVÁ Klára
SportRaces Cycling Team
CZE 0:32:26.11 0:02:33.85
11.
VAN NECK Melissa
GT Krush Tunap Pro Cycling
CZE 0:32:27.38 0:02:35.12
12.
HARTYCHOVÁ Nicole
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:33:17.76 0:03:25.50
13.
HEJHALOVÁ Dagmar
Watersley R&D Cycling Team
CZE 0:33:19.87 0:03:27.61
14.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
LAWI junior team
CZE 0:33:32.98 0:03:40.72
15.
RINAGLOVÁ Anna
SportRaces Cycling Team
CZE 0:34:13.22 0:04:20.96
16.
NOVÁČKOVÁ Barbora
TJ STADION LOUNY
CZE 0:34:39.94 0:04:47.68
17.
HEŘMANOVSKÁ Hana
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:38:07.56 0:08:15.30
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BÁRTA Jan
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:49:30.32 0:00:00.00
2.
KUKRLE Michael
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:50:01.22 0:00:30.90
3.
OTRUBA Jakub
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:50:24.43 0:00:54.11
4.
ŤOUPALÍK Adam
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:51:46.71 0:02:16.39
5.
BOROŠ Michael
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:52:06.48 0:02:36.16
6.
JAKOUBEK Tomáš
ATT Investments
CZE 0:52:51.88 0:03:21.56
7.
ČERNÝ Josef
Quick-Step Floors Cycling Team
CZE 0:54:07.91 0:04:37.59
8.
RUGOVAC Denis
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:54:51.56 0:05:21.24
9.
FIERLA Ondřej
Team Forman profiq Cinelli
CZE 0:55:00.79 0:05:30.47
10.
PIETRULA Nicolas
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:55:32.34 0:06:02.02
11.
NOVOTNÝ Oldřich
Hello CTW
CZE 0:58:05.34 0:08:35.02
12.
VOCHOSKA Jan
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 1:04:50.85 0:15:20.53
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
NOVÁK Samuel
Borgo Molino Rinascita Friuli
SVK 0:26:54.47 0:00:00.00
2.
DUNÁR Dominik
Willebrord Wil Vooruit
SVK 0:27:10.20 0:00:15.73
3.
SIVOK Tomáš
Team Franco Ballerini
SVK 0:27:36.47 0:00:42.00
4.
RIŠKA Richard
CK EPIC DOHŇANY
SVK 0:27:49.39 0:00:54.92
5.
ĎURÍK Matúš
MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub
SVK 0:28:32.23 0:01:37.76
6.
KURUCZ TÓTH Áron
Cyklisticky klub Spartak Tlmace
SVK 0:28:53.81 0:01:59.34
7.
JACKULIAK Róbert
MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub
SVK 0:28:56.75 0:02:02.28
8.
GALOVIČ Jakub
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:29:18.07 0:02:23.60
9.
HAĽAK Adam
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 0:29:23.98 0:02:29.51
10.
PRIVALINEC Matúš
Slávia Trenčín
SVK 0:29:28.47 0:02:34.00
11.
SKLADAN Samuel
BRS - Kaktus bike
SVK 0:29:30.87 0:02:36.40
12.
HAAS Christian
CKM Poprad
SVK 0:29:38.80 0:02:44.33
13.
CIBULA Matej
PROefekt KOŠICE
SVK 0:29:49.78 0:02:55.31
14.
SOBOTA Gabriel
CK Olympik Trnava
SVK 0:30:36.75 0:03:42.28
15.
SCHWABIK Armin
Schwabik Cycling CEA
SVK 0:31:19.45 0:04:24.98
16.
LABUDA Michal
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:31:40.46 0:04:45.99
17.
MEČÍR Michal
CK Olympik Trnava
SVK 0:32:05.37 0:05:10.90
18.
ANTAL Patrik
MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub
SVK 0:34:49.70 0:07:55.23
19.
JURÍK Martin
Adria Mobilcycling team
SVK 0:39:03.14 0:12:08.67
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VARŠOVÁ Klaudia
CYKLO SPIŠ
SVK 0:31:52.45 0:00:00.00
2.
CIRIAKOVÁ Terézia
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:33:43.07 0:01:50.62
3.
BODORÍKOVÁ Simona
CK EPIC DOHŇANY
SVK 0:33:53.66 0:02:01.21
4.
BILKOVIČOVÁ Sára
BRS - Kaktus bike
SVK 0:34:35.07 0:02:42.62
5.
BASÁROVÁ Katarína
CAT Trenčín
SVK 0:34:48.73 0:02:56.28
6.
PAVLISOVÁ Ivona
CK EPIC DOHŇANY
SVK 0:36:23.52 0:04:31.07
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
JENČUŠOVÁ Nora
BEPINK
SVK 0:30:24.50 0:00:00.00
2.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Outsiterz
SVK 0:31:31.13 0:01:06.63
3.
MACHÁLKOVÁ Petra
CAT Trenčín
SVK 0:31:33.02 0:01:08.52
4.
ZÁHORCOVÁ Simona
BRS - Kaktus bike
SVK 0:31:55.05 0:01:30.55
5.
DEBNÁROVÁ Laura
BRS - Kaktus bike
SVK 0:33:24.43 0:02:59.93
6.
ZELINOVÁ Vladimíra
MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub
SVK 0:33:54.29 0:03:29.79
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CULLY Jan Andrej
PRO CYCLING AONE
SVK 0:51:52.32 0:00:00.00
2.
ČANECKÝ Marek
BRS - Kaktus bike
SVK 0:52:13.20 0:00:20.88
3.
KUBA Ronald
Brigetio KSE
SVK 0:53:20.41 0:01:28.09
4.
KAŠKO Dávid
BRS - Kaktus bike
SVK 0:53:40.01 0:01:47.69
5.
LOHINSKÝ Filip
Dukla Banska Bystrica continental cycling team
SVK 0:54:45.31 0:02:52.99
6.
HARING Martin
Dukla Banska Bystrica continental cycling team
SVK 0:54:48.81 0:02:56.49
7.
BÉREŠ Stanislav
BRS - Kaktus bike
SVK 0:54:50.56 0:02:58.24
8.
KUBIŠ Lukáš
Dukla Banska Bystrica continental cycling team
SVK 0:54:52.26 0:02:59.94
9.
TYBOR Patrik
Dukla Banska Bystrica continental cycling team
SVK 0:55:41.94 0:03:49.62
10.
GROSS Adam
CAT Trenčín
SVK 0:56:10.38 0:04:18.06
11.
FEŤKO Viktor
PIERRE BAGUETTE team
SVK 0:56:24.24 0:04:31.92
12.
ROVDER Pavol
Dukla Banska Bystrica continental cycling team
SVK 0:56:36.96 0:04:44.64
13.
KOVÁČ Samuel
CAT Trenčín
SVK 0:56:55.02 0:05:02.70
14.
NAGY Tomáš
BRS - Kaktus bike
SVK 0:56:58.18 0:05:05.86
15.
HRTÁNEK Martin
CK EPIC DOHŇANY
SVK 0:57:07.45 0:05:15.13
16.
GAVENDA Martin
CAT Trenčín
SVK 0:59:15.35 0:07:23.03
17.
FOLTÁN Adam
Dukla Banska Bystrica continental cycling team
SVK 0:59:26.25 0:07:33.93
18.
TUKA Samuel
Dukla Banska Bystrica continental cycling team
SVK 1:00:39.57 0:08:47.25
19.
LÁVEČKA Matúš
CK Olympik Trnava
SVK 1:04:43.47 0:12:51.15
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VACEK Mathias
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 0:49:51.10 0:00:00.00
2.
KELEMEN Petr
Tudor Pro Cycling Team
CZE 0:51:11.08 0:01:19.98
3.
ŤOUPALÍK Jakub
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:51:45.26 0:01:54.16
4.
ŘEHA Filip
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:51:58.33 0:02:07.23
5.
ROTTER Michal
ATT Investments
CZE 0:53:08.74 0:03:17.64
6.
BITTNER Pavel
DEVELOPMENT TEAM DSM
CZE 0:53:14.14 0:03:23.04
7.
KAŠPAR Jan
ATT Investments
CZE 0:53:32.54 0:03:41.44
8.
OBDRŽÁLEK Tomáš
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 0:54:47.51 0:04:56.41
9.
VOLTR Martin
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:54:58.86 0:05:07.76
10.
KMÍNEK Vojtěch
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:55:17.95 0:05:26.85
11.
JINDŘICH Pavel
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:58:35.03 0:08:43.93
12.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:58:44.75 0:08:53.65
13.
KONOPÁSEK Tomáš
SportRaces Cycling Team
CZE 0:59:34.92 0:09:43.82
14.
MACÁN Karel
SportRaces Cycling Team
CZE 1:02:34.92 0:12:43.82

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.