Rank | Bib | Fullname | Nat. | Year | Club | Category | Time | Gap | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1 | SCHMID Xaver | 2017 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 2 | DE SILVA BRITO Magdalena | 2017 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 3 | CARP Raphael | 2018 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 4 | DIETRICH Nele | 2017 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 5 | FRANZ Noah | 2017 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 6 | FREIER Theodor | 2017 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 7 | WOLF Louis | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 8 | HESSE Carlotta | 2017 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 9 | STRETENOVIC Marko | 2017 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 10 | GEISELMANN-BRADLEY Amaiyah Mae | 2018 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 11 | OGEDEBGE Efe | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 12 | EICH Ian | 2018 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 13 | MAYR Frida | 2018 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 14 | GÜLER Mira | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 15 | RIEGER Sven | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 16 | MONKOS Maja | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 17 | HINKOFER Klara | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 18 | LUDWIG Benjamin | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 19 | JOSAVAI Hanna | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 20 | COLUN Cezar | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 21 | OSTERHAMMER Greta | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 22 | MAYR Nepomuk | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 23 | FLEISSNER Mathilda | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 24 | ONNICH Melina | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 25 | DEMECHENKO Leonhard | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 26 | AURHAMMER Liam | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 27 | WÜHR Amelie | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 28 | RAPOS Alice | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 29 | WOLF Louis | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 30 | ABERLE Finja | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 31 | BAUMANN Pirmin | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 32 | FRANZ Elias | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 33 | PUKALL Paula | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 34 | GERHARD Leonie | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 35 | FLEMISCH Carl | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 36 | SCHIEßL Carlotta | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 37 | GRIES Marlene | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 38 | FELDMEIER Simon | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 39 | HUBER Hannes | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 40 | MALIKZADA Jasmin | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 41 | WAAIJER Milan | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 42 | RIEDEL Maximilian | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 43 | HÖLDRICH Rosmarie | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 44 | ONNICH Annika | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 45 | KÖPF Barbara | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 46 | MARKOVIC Alanja | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 47 | STAUSKI Dominik | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 48 | EITZENBERGER Tobias | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 49 | ALBRECHT Luise | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 50 | VOGT Marlies | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 51 | HÄCKER Elias | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 52 | GLETTENBERG Johanna | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 53 | KIRCHMAYR Genofeva | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 54 | BÄUMLER Sophia | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 55 | BENGS Johanna | 2014 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 56 | SCHÜTTER Antonia | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 57 | FREIER Hannah | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 58 | MADERSPACHER Fabian | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 59 | BAUER Ida | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 60 | HUPPMANN Hannes | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 61 | HASSANI Tanja | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 62 | HASSANI Zoohal | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 63 | PALACIOS Laurin | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 64 | NEU Teresa | 2015 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 65 | WUNDERLICH Erik | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 66 | WALLAT Amelie | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 67 | MADERSBACHER Lara-Sophie | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 68 | KIRCHMAYR Alois | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 69 | SCHUCK Jonathan | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 70 | KOCK Lina-Sophie | 2016 | Team Kunterbunt | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 71 | HOFFROHNE Silvan | 2015 | --- | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 72 | LIDL Simon | 2016 | --- | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 73 | STAROVOYTOV Lukas | 2015 | --- | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 74 | NITZSCHE Annika | 2016 | --- | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 75 | HORVATH Max Louis | 2014 | SC Partenkirchen | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 76 | STROBEL Fiona | 2014 | SC Partenkirchen | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 77 | LIDL Anna | 2014 | SC Partenkirchen | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 79 | MORGENSTERN Constantin | 2014 | Schneesportschule Morgenstern | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 80 | STÜCKL Lena | 2017 | TSV Rottenbuch | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 81 | VOIGTMANN Sophia | 2016 | TSV Rottenbuch | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 82 | HARTL Sam | 2014 | --- | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 83 | DOMOGALLA Valeria | 2014 | --- | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 84 | VOGT Niklas | 2018 | --- | 1. / U6 - männlich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 | ||
1 | diplom | 85 | BIERLING Anna | 2015 | SC Partenpartenkirchen | 1. / U6 - weiblich | 0:00:01.0 | 0:00:00.0 |